سیاست گذاری سلامت

دکتر حریرچی: افکار عمومی می‌خواهد هاشمی وزیر بهداشت بماند

سخنگوی وزارت بهداشت درباره برخی گمانه زنی‌ها درباره وزیر بهداشت آینده گفت: نام افرادی که برای وزارت مطرح می شوند صرفا گمانه زنی است و رییس جمهور و کمیته‌های مربوطه دراین مورد تاثیرگذار هستند.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از ایسنا، ایرج حریرچی در نشست خبری امروز وزارت بهداشت ضمن تسلیت به مناسبت حادثه تروریستی ۱۷ خرداد ماه در تهران درباره انتشار اخباری مبنی بر گزینه‌های وزارت بهداشت در دولت دوازدهم گفت: نام افرادی که برای وزارت مطرح می شوند صرفا گمانه زنی است و رییس جمهور و کمیته‌های مربوطه دراین مورد تاثیرگذار هستند. پیش بینی می‌کنیم با توجه به حجم رضایت رییس جمهور و معاون اول در چهار سال گذشته و تأکید آنها بر ادامه طرح و دستاوردهای آن این برنامه در دولت آینده ادامه و ارتقاء پیدا می‌کند. اما حتما باید اشکالات آن رفع شود. در این مورد با من و شخص دیگری صحبت نشده است. افکار عمومی نیز با توجه به استقبالی که از این طرح شده درخواست دارند دکتر هاشمی وزیر بمانند.

وی در ادامه همچنین درباره وضعیت رسیدگی به اعتراضات آزمون دستیاری نیز بیان کرد: بررسی های اولیه در این خصوص در حال انجام است. آنچه تاکنون دیده شده این است که اقدامات لازم با ضرایب ایمنی بالا صورت گرفته‌است ولی ما همچنان اعتراضات را بررسی می کنیم. هر آزمونی تعدادی قبولی و مردودی دارد. ممکن است جوان فارغ التحصیل عزیزی که همیشه رتبه بالایی داشته است، تحت تاثیر فشارهایی اعتراض کند اما این موضوعات قبل از رسانه‌ای شدن باید بررسی شود. کسانی که این امتحانات را برگزار می‌کنند سعی شده از میان افراد شایسته انتخاب شوند. با این وجود ما از هر نوع اعتراض مستندی استقبال می‌کنیم.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

1 نظر برای مطلب "دکتر حریرچی: افکار عمومی می‌خواهد هاشمی وزیر بهداشت بماند"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
کیان
Guest

والله تا جاییکه من سراغ دارم و در هر سازمان و اداره درمانی می روم اعم از پزشک، پرستار، بهیار، داروساز، همکاران بهداشت از دکتر قاضی زاده هاشمی به شدت ناراضی هستند.
چهار سال کافی است سکان را به فرد دیگری بدهید.

wpDiscuz
Powered by Themes24x7