پزشکان عمومی

نتایج اولیه آزمون دستیارى اعلام شد

2-125

به گزارش صداى پزشکان عصر امروز پنجشنبه ٣١ اردیبهشت نتایج اولیه آزمون دستیارى اعلام شد و داوطلبان مى توانند کارنامه علمى ١ که حاوى نمره و رتبه کل داوطلب است در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکى مشاهده کنند.

ضمناً در اطلاعیه ى مرکز سنجش آمده است که داوطلبان گرامی می توانند از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۶ خرداد ماه ۹۴ نسبت به انتخاب یا ویرایش سهمیه خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که قوانین سهمیه ها به همراه قطب های آموزشی در روز فوق به اطلاع داوطلبان خواهد رسید و داوطلبان می بایستی با توجه به سهمیه انتخابی، مدارک مورد نیاز را در سایت وارد نمایند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

1 نظر برای مطلب "نتایج اولیه آزمون دستیارى اعلام شد"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
مالک میلان
Guest
باسلام.شمارو به فاطمه زهرا صدای منو به وزیر برسونین.من از خانواده ای پر جمعیت و مادر خانه دار و پدرم فوت شده است.همه خانواده بی سواد و من فرزند اخر بودم.با سهمیه ازاد دانشگاه بهشتی پزشک شدم.رتبه ۱۲۰ سال ۸۳ منطقه دو .از بهترین های سال خودم در دانشگاه بودم.به خاطر خانواده و شرایط اسفناک اقتصادی بعد از سربازی طاقت فرسا شروع به کار کردم واسه کمک به همه اعضای خانواده. دوماه در بیمارستان زینبیه شهر خورموج استان بوشهر به غنوان پزشک اورژانس طرح تحول سلامت کار کردم ولی متاسفانه بیمار شدم و بعد از بازگشت به شهر خودم ،… بیشتر
wpDiscuz
Powered by Themes24x7