فراسوی پزشکی

مردم حساب مسئولان را از انقلاب جدا کرده اند

وزیر بهداشت گفت: به مقام معظم رهبری تبریک می گویم چرا که مردم بعد از ۳۹ سال با شور و تعصب، راه انقلاب اسلامی را گم نکرده اند.

به گزارش صدای پزشکان و به نقل از وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن از میدان انقلاب تا میدان آزادی، اظهار داشت: بخشی از شور و تعصب مردم به انقلاب اسلامی، مرهون رهبری مقام معظم رهبری است و حوادث اخیر، هیچ تاثیری در حضور پررنگ مردم در جشن انقلاب نداشته است.

وزیر بهداشت تاکید کرد: مردم حساب مسئولان را از حساب انقلاب اسلامی، شهدا و وظیفه دینی و ملی خود جدا کرده اند و قبول دارند که برخی از مسئولان در قوای سه گانه ناکارآمد هستند و ممکن است کار خلافی را در دستگاه اجرایی، تقنینی و قضایی انجام دهند اما آرمانهای انقلاب به قوت خود باقی است.

دکتر هاشمی تصریح کرد: مردم ایران بسیار باهوش هستند و در هر مقطعی می دانند که باید چگونه رفتار کنند و به این مردم افتخار می کنیم چراکه بی نظیر هستند.

وزیر بهداشت افزود: دست مردم ایران را می بوسیم و وقتی جمعیت راهپیمایان را دیدم، احساس حیات و پویایی کردم، مردم قدردان انقلاب اسلامی و شهدا هستند و مصمم تر از مسئولان، مسیر انقلاب را دنبال می کنند.

دکتر هاشمی تصریح کرد: مردم به دنبال استقلال کشور، عزت دین، کشور، شکوفایی و خودباوری هستند و امیدوارم همه آرزوهای مردم محقق شود.

وزیر بهداشت در پایان از حضور پرشور و پررنگ جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7