آموزشی صنفی

تخصیص ۱۰۰ میلیون تومان یارانه به خرید کتب پزشکی

سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: ۱۰۰ میلیون تومان یارانه در راستای حمایت از فرهنگ نشر کتاب های پزشکی و دارویی و ارائه تسهیلات به دانشجویان این رشته ها برای خرید کتب پزشکی در سومین نمایشگاه کتب علوم پزشکی و دارویی اختصاص یافت.

به گزارش صدای پزشکان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، مهرشاد کاظمی روز شنبه در نشست خبری چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما دارو و صنایع وابسته در مصلی امام خمینی (ره) افزود: به همین منظور، به اعضای هیات علمی دانشگاه و دانشجویان مقطع دکترا ۳۰۰ هزار تومان، دانشجویان کارشناسی ارشد ۲۰۰ هزار تومان و دانشجویان کارشناسی ۱۵۰ هزار تومان تسهیلات خرید کتاب های پزشکی اعطا می شود که این یارانه ها از طریق استقرار بانک شهر در محل مصلی در اختیار این افراد قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: همچنین ۳۰ درصد تخفیف به دانشجویان اختصاص می یابد و ۲۰ درصد نیز به ناشران سومین نمایشگاه کتب علوم پزشکی و دارویی تخفیف داده می شود؛ به این معنا که کتاب ها به صورت نیم بها در اختیار دانشجویان قرار می گیرد و با توجه به بازگشایی دانشگاه ها در این هفته فرصت مناسبی است تا دانشجویان کتاب های دانشگاهی خود را نیم بها تهیه کنند.
کاظمی خاطرنشان کرد: کتاب های عرضه شده در سومین نمایشگاه کتب علوم پزشکی و دارویی در سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ منتشر شده اند و ۳۳ ناشر از سراسر کشور و ۲ ناشر بین المللی در آن حضور دارند.
دبیر سومین نمایشگاه کتب علوم پزشکی و دارویی افزود: علاقمندان از در غربی مصلی به سومین نمایشگاه کتب علوم پزشکی و دارویی هدایت می شوند.
کاظمی اظهار داشت: در دومین نمایشگاه رسانه های سلامت محور امسال در مصلی نیز ۳۸ نشریه، ماهنامه، هفته نامه و فصل نامه حضور دارند.
وی ، کارگاه آموزش خبرنویسی، کارگاه مشکلات صنعت چاپ و مسابقه عکاسی در دو سطح عکاسی با دوربین حرفه ای و عکاسی با موبایل را از دیگر برنامه های جنبی سومین نمایشگاه کتب علوم پزشکی و دارویی و دومین نمایشگاه رسانه های سلامت محور امسال عنوان کرد و گفت: تمام عکس ها در گالری اداره فرهنگ و ارشاد استان تهران در سعادت آباد به نمایش گذاشته می شوند و به سه نفر نیز جوایزی اهدا می شود.
سومین نمایشگاه کتب علوم پزشکی و دارویی و دومین نمایشگاه رسانه های سلامت محور همزمان با چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما دارو و صنایع وابسته در مصلی امام خمینی (ره) در فضایی بالغ بر ۳۵ هزار مترمربع با حضور ۳۶۰ شرکت داخلی و خارجی برپا می شود.
این نمایشگاه از دوم تا چهارم مهرماه از ساعت ۹ تا ۱۸ پذیرای عموم هموطنان است و در کنار نمایشگاه بین المللی ایران فارما دارو و صنایع وابسته، ۵۲ کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

1 نظر برای مطلب "تخصیص ۱۰۰ میلیون تومان یارانه به خرید کتب پزشکی"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
سیاوش خاکی
Guest

سلام
آیا این یارانه به رزیدنت ها هم تعلق می گیره ؟ لازم ه قبل از نمایشگاه به دانشگاه یا مرکز دیگه ای مراجعه کنیم یا مستقیم به نمایشگاه مراجعه کنیم ؟
مدارک لارم چیه ؟
ممنون

wpDiscuz
Powered by Themes24x7