سیاست گذاری سلامت نظام سلامت

در راستای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، دکتر اردشیر قوام‌زاده و دکتر فریدون دواچی اساتید ممتاز دانشگاه علوم پزشکی تهران بازنشسته اعلام شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از خدمات دکتر اردشیر قوام زاده و دکتر فریدون دواچی، دو استاد ممتاز بازنشسته این دانشگاه و بنیانگذاران هماتولوژی و روماتولوژی در ایران قدردانی کرد.

به گزارش صدای پزشکان و به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در دو نامه جداگانه از  خدمات نوین و ارزشمند  دو استاد بازنشسته دانشگاه، دکتر اردشیر قوام زاده و دکتر فریدون دواچی تشکر کرد.

در نامه قدردانی رئیس دانشگاه از دکتر قوام زاده آمده است: «مسئولیت‌پذیری و تلاش اعضای هیأت علمی در عرصه‌های آموزش، پژوهش و ارایه خدمات درمانی، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت دانشگاه علوم پزشکی تهران در دوره حیات پربرکت آن بوده است.

در این میان برخی از اساتید با پشتکاری جدی و همتی رفیع پا را فراتر گذاشته و با تلاشی مضاعف در گسترش مرزهای دانش قدم برداشته و ضمن اقدامات نوآورانه، پایه‌گذار خدماتی نو در عرصه پزشکی این مرز و بوم بوده‌اند.

جنابعالی در طی عمر پربرکت قریب هشت دهه خود که بیش از نیمی از آن را در این دانشگاه به خدمت اشتغال داشته‌اید بنیان‌گذار و گسترش دهنده خدمات نوین و ارزشمندی در حوزه هماتولوژی و انکولوژی بوده‌اید که ثمره شیرین این شجره طیبه تا سال های طولانی در سراسر ایران عزیز و بلکه منطقه، ساری و جاری خواهد بود.»

همچنین در نامه قدردانی رئیس دانشگاه از دکتر دواچی آمده است: «مسئولیت‌پذیری و تلاش اعضای هیأت علمی در عرصه‌های آموزش، پژوهش و ارایه خدمات درمانی، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت دانشگاه علوم پزشکی تهران در دوره حیات پربرکت آن بوده است.

در این میان برخی از اساتید با پشتکاری جدی و همتی رفیع پا را فراتر گذاشته و با تلاشی مضاعف در گسترش مرزهای دانش قدم برداشته و ضمن اقدامات نوآورانه، پایه‌گذار خدماتی نو در عرصه پزشکی این مرز و بوم بوده‌اند.

جنابعالی در طی عمر پربرکت قریب هشت دهه خود که بیش از نیمی از آن را در این دانشگاه به خدمت اشتغال داشته‌اید بنیان‌گذار و گسترش دهنده خدمات نوین و ارزشمندی در حوزه روماتولوژی بوده‌اید که ثمره شیرین این شجره طیبه تا سال های طولانی در سراسر ایران عزیز و بلکه منطقه، ساری و جاری خواهد بود.»

کریمی در این نامه ها یادآور شده است: لازم می‌دانم اکنون که به افتخار بازنشستگی نائل شده‌اید از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در طی دوره خدمتی تقدیر و تشکر کنم و توفیق روزافزون جنابعالی در کلیه شئون زندگی را از درگاه خداوند متعال خواستارم و در پایان امیدوارم دانشگاه و نظام آموزش و پژوهش سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی های ارزنده شما بهره‌مند شود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

Subscribe
مرا مطلع کن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
Powered by Themes24x7