دیده بان سلامت نظام سلامت

۳ مهاجم با تیراندازی، بیمار زندانی را فراری دادند

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: ۳ مهاجم مسلح صبح امروز با حضور در فضای درمانگاه بیمارستان امام خمینی(ره) یک بیمار زندانی را که برای درمان آورده شده بود، فراری دادند.

به گزارش صدای پزشکان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، دکتر علیرضا پارساپور افزود: حدود ساعت ۱۱ امروز- چهارشنبه- ماموران نیروی انتظامی یک بیمار زندانی را برای مداوا به درمانگاه بیمارستان امام خمینی (ره) آوردند اما لحظاتی بعد از ورود این بیمار، سه مهاجم مسلح وارد درمانگاه بیمارستان شدند و این زندانی را فراری دادند.

وی گفت: هنگام خروج این افراد از درمانگاه مقاومتی از سوی برخی کارکنان بیمارستان صورت گرفت که مهاجمان با شلیک هوایی توانستند، زندانی را فراری دهند اما در این حادثه و تیراندازی به کسی آسیب نرسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: درباره هویت زندانی فراری اطلاعاتی در اختیار نداریم ضمن اینکه نیروی انتظامی اعلام کرده که هرگونه اطلاع رسانی درباره این فرد از سوی این نهاد انجام شود.

پارساپور افزود: به طور مداوم بیماران زندانی برای مداوا به بیمارستان امام و سایر مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران آورده می شوند و گاهی حضور این افراد و جو امنیتی یا التهابی که به وجود می آید برای سایر مراجعان ناراحت کننده است.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

Subscribe
مرا مطلع کن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
Powered by Themes24x7