سیاست گذاری سلامت

امید وزیر: خدمات در شهرستانها، کاهش مراجعه به مراکز استان

وزیر بهداشت در مراسم کلنگ زنی آغاز طرح توسعه مرکز آموزشی درمانی کودکان حضرت امام حسین(ع) در اصفهان گفت: در صورت مشارکت خیران و بخش خصوصی در ساخت مراکز درمانی در نقاط دوردست و کمتر توسعه یافته از مراجعات مردم به مراکز استان کاسته می شود.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از ” وب دا” ، هزمان با سفر وزیر بهداشت به استان اصفهان در مراسمی کلنگ آغاز طرح توسعه مرکز آموزشی درمانی کودکان حضرت امام حسین(ع) به زمین زده شد.

در آیین کلنگ زنی طرح توسعه مرکز آموزشی درمانی کودکان حضرت امام حسین (ع) اصفهان که با حضور  آیت الله کمال فقیه ایمانی، استاندار اصفهان،‌ رییس دانشگاه و جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و استان برگزار شد، دکتر هاشمی از  گستردگی فعالیت های خیران بخش سلامت در این استان ابراز خرسندی کرد.

وزیر بهداشت با بیان اینکه توجه به حوزه سلامت مردم از برنامه های اصلی دولت است گفت: دولتها به تنهایی قادر به تامین سلامت مردم نخواهند بود .

دکترهاشمی با اشاره به سرعت رشد پیری جمعیت کشور و افزایش مراجعات به اماکن درمانی و بهداشتی افزود: باید با مشارکت بخش خصوصی و خیران در حوزه سلامت با ساخت بیمارستان و مراکز بهداشتی درمانی در نقاط دوردست و کمتر توسعه یافته، مراجعات مردم به مراکز استانی را کاهش دهیم.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7