دستیاران تخصصی

برخورد فیزیکی پزشک با پرستار کذب محض است

به گزارش صدای پزشکان پس از درج خبر هایی در مورد درگیری فیزیکی یک پزشک با پرستار، شفا آنلاین گزارش کرد:

دکتر فریدون نوحی در گفتگوی اختصاصی باشفاآنلاین درباره اخباری که دربرخی رسانه ها درارتباط با ضرب و شتم پرستاری توسط پزشک منتشرشده است اظهار کرد: هیچ برخورد فیزیکی و ضرب و شتمی بین پزشک و پرستار صورت نگرفته است و پزشک تنها به دلیل تماس پرستار با او به دلیل دیر آمدنش پرستار را مورد اهانت قرار داده است.

وی ادامه داد: زمانی که پرستار دیر آمدن پزشک را به رئیس بخش اطلاع داده است و رئیس بخش نیز به دلیل تاخیر پزشک با او تماس گرفته موجب عصبانیت پزشک شده و به محض ورود به بخش پرستار را مورد اهانت قرار داده است اما هیچ برخورد فیزیکی در این باره صورت نگرفته است.

دکتر نوحی اضافه کرد: به دلیل برخورد بد آن پزشک با پرستار برخورد شدیدی نیز با پزشک صورت گرفته است.

رئیس مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب بیمارستان شهید رجایی همچنین با بیان این که اطلاع رسانی غلط درباره بعضی از مطالبی که صحت ندارد موجب استفاده آن علیه نظام در خارج از کشور می شود گفت: خوب است که رسانه ها در صورت شنیدن مطلبی اول از صحت آن با خبر شوند و سپس آن را اطلاع رسانی کنند.

وی همچنین درباره رزیدنتی که در بیمارستان فعالیت تحصیلی داشته و موجب به وجود آوردن چنین جو سازی برای نظام وسیستم بیمارستان شده است خاطرنشان کرد: ما به همکاری خود با این فرد خاتمه داده ایم و تصمیم گیری درباره چگونگی فعالیت تحصیلی آن فرد برعهده وزارتخانه و هیئت تخلفات درسی خواهد بود.

به گزارش صدای پزشکان در صفحه خبر در شفا آنلاین تصاویر نامه های صادره دیده می شود. تعیین صحت محتوای این نامه ها از توان این سایت خارج است.

درگیری پزشک با پرستار

تکذیب شد

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

Subscribe
مرا مطلع کن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
Powered by Themes24x7