دانش آموختگان دستیاران تخصصی

افزایش حقوق اعضای هیأت علمی و دستیاران علوم پزشکی

قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه‌ها گفت: قرار شده براساس نظام پرداخت عملکردی در حوزه بالینی و علوم پایه، عدالت در پرداخت‌ها ایجاد شود و حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی افزایش یابد.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از فارس سید حسن امامی رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، درمورد اعطای تسهیلات جدید به اعضای هیات علمی دانشگا‌های علوم پزشکی گفت: در حوزه بالینی و نظام پرداخت عملکردی تلاش شده عدالت در پرداخت‌ها ایجاد شود و پرداخت‌ها نزدیک به هم شود.

وی ادامه داد: در حوزه علوم پایه نیز در حال برنامه‌‌ریزی هستیم تا پرداخت‌ها به این اعضای هیات علمی تامین و رضایتمندی آنها فراهم شود.

قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه‌ها گفت: همزمان با اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه آموزش پزشکی در نظر داریم رفاه اعضای هیات علمی تامین شود به طوری که در حوزه اخلاق حرفه‌ای، آموزش و ارتقای خدمات به آنها رشد قابل توجهی را داشته باشیم.

امامی رضوی همچنین از بهبود حقوق دستیاران پزشکی خبر داد و گفت: هم اکنون حقوق دستیاران ۲۰ درصد افزایش یافته است و بر اساس نظام پرداخت جدید، کارانه نیز به آنها اختصاص خواهد یافت که این افزایش کارانه به نوع رشته و میزان فعالیت دستیاران بستگی دارد.

 

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7