دیده بان سلامت

کلنگ زنی بزرگترین بیمارستان تخصصی هسته‌ای با بودجه هزار میلیارد تومانی

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه در آینده نزدیک کلنگ زنی بزرگترین مجموعه بیمارستانی تخصصی هسته‌ای را با همکاری وزارت بهداشت و شهرداری تهران شاهد خواهیم بود، گفت: این بیمارستان بیش از هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد و تجهیزات نزدیک به ۲۵۰ میلیون یورو ارزش خواهد داشت.

به گزارش صداى پزشکان به نقل از خبرگزاری فارس، علی اکبر رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه نماز عید سعید فطر در مصلای تهران گفت: در آینده نزدیک کلنگ زنی بزرگترین مجموعه بیمارستانی تخصصی هسته‌ای را با همکاری وزارت بهداشت و شهرداری تهران شاهد خواهیم بود.

صالحی افزود: از این به بعد می‌خواهیم در عرصه هسته‌ای وارد فعالیت‌های جدیدی شویم که تا امروز مردم درباره آن خیلی کمتر خبر شنیده بودند.
وی گفت: این بیمارستان قرار است در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا بزرگترین باشد که امیدواریم با حمایت‌های دولت، این بیمارستان عظیم هسته‌ای را در کشور ایجاد کنیم که دیگر مردم عزیزمان نیاز نداشته باشند برای برخی معالجات به خارج از کشور بروند.
رئیس سازمان انرژی اتمی در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما با بیان اینکه این بیمارستان بیش از هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد و تجهیزات نزدیک به ۲۵۰ میلیون یورو ارزش خواهد داشت، اظهار امیدواری کرد: زودتر کلنگ آن به زمین زده شود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7