دانش آموختگان

وزیر بهداشت: خانم دکتر رزمجویی، سپاس مرا پذیرا باشید

دکتر قاضی زاده هاشمی در پی اتفاق دستگیری جراح بیمارستان ولی عصر نورآباد ممسنی، در پستی در اینستاگرام خود، متن نوشته ای را منتشر کرده اند

برای خانم دکتر رزمجویی

حسن حضور در شبکه های اجتماعی این است که با سرعت شگفت انگیزی در جریان اخبار، و متاسفانه گاهی هم شایعات قرار می گیریم.
سرعت بالا در اطلاع رسانی نقطه مثبت این شبکه هاست. باید فکری هم برای دقت و صحت کنیم. این البته کار متخصصان حوزه ارتباطات است. دیروز که همراه رییس جمهور در سفر کردستان بودم. خبری به دستم رسید درباره بازداشت یکی از همکاران عزیزمان در حین انجام وظیفه در شهرستان ممسنی. سپردم درباره موضوع تحقیق کنند.
امروز صبح گزارش دادند که خانم دکتر فروغ رزمجویی، متخصص جراحی عمومی در بیمارستان ولی عصر نورآباد ممسنی، چون دستورات بازپرس پرونده در مورد خانمی چاقو خورده در یک نزاع خانوادگی را اجرا نکرده، مورد عتاب قرار گرفته و در نهایت برای چند ساعت بازداشت شده است!
البته با دخالت ریاست دانشگاه مساله حل و فصل شده و گویا رییس محترم دادگستری استان هم دستور رسیدگی برخورد لازم با این اقدام را صادر کرده است.

این اتفاق، تاسفبار است و همه ما باید برای پیشگیری از تکرار آن، آستین همت بالا بزنیم. من هم در همین راستا با ریاست محترم قوه قضاییه صحبت کردم و نامه ای نیز خدمتشان فرستادم. امیدوارم با نگاه مدبرانه ای که ایشان دارند، این رویداد تلخ، نتیجه ای شیرین برای عموم همکاران داشته باشد.

اما به اقدام خانم دکتر رزمجویی افتخار می کنیم که چون سایر همکاران ما، در سخت ترین شرایط و با وجود همه ناملایمات، در انجام وظیفه خود ذره ای کوتاهی نمی کنند.
خانم دکتر رزمجویی، سپاس مرا پذیرا باشید.

 

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

1 نظر برای مطلب "وزیر بهداشت: خانم دکتر رزمجویی، سپاس مرا پذیرا باشید"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
مسعود
Guest

این جاست که میگن:
“کلاهم را که قاضی کردم جهنمی شد!”

wpDiscuz
Powered by Themes24x7