دیده بان سلامت

آغاز دور جدید بازدیدهای سرزده از مراکز درمانی

قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به طور سرزده از مراکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) و گلستان اهواز و همچنین بیمارستان سینا در شهرستان کارون بازدید کرد.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از ایسنا، دکتر ایرج حریرچی در این بازدید، بخش های اورژانس و مردان بیمارستان امام خمینی(ره) اورژانس عمومی، جراحی، اعصاب و روان، بخش های کلینیکی و پاراکلینیکی و همچنین بخش ارتوپدی بیمارستان گلستان و اورژانس و بخش زنان بیمارستان سینا در شهرستان کارون را مورد بازدید قرار داد.

وی در خصوص این بازدید گفت: در این بازدید عملکرد اورژانس و نحوه ارایه خدمات به بیماران را مورد ارزیابی قرار دادیم و ضمن تبیین نقاط قوت و مثبت، تذکرات لازم را برای ارایه خدمات بهتر ارایه دادیم.

وی در خصوص ارزیابی خود از نحوه ارایه خدمات درمانی از بیمارستان اهواز گفت: در مجموع نسبت به گذشته با ورود متخصصین طب اورژانس به بیمارستانها رسیدگی به بیماران به طور قابل توجهی بهتر شده است و همچنین موضوع محافظت مالی از بیماران و کاهش هزینه های درمانی تاثیر خوبی در رضایتمندی بیماران داشته است ولی هنوز برای رسیدن به نقطه ایده آل باید اقدامات زیادی را انجام دهیم.

براساس گزارش وبدا، دکتر حریرچی در پایان با بیان اینکه پزشکان و کادر درمانی بیمارستانها تلاش زیادی برای ارایه خدمات مطلوب درمانی به مردم می کنند، گفت: مراجعه کنندگان به اورژانس بیمارستانها با شرایط بحرانی عزیزان خود را که دچار سانحه تصادف شده و یا دچار سکته های قلبی یا مغزی شده اند، به اورژانس مراجعه می کنند و تلاش و شغل سخت پزشکان و تیم درمانی مستقر در اورژانس ها برای ارایه خدمات به بیماران اجر اخروی دارد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7