دانش آموختگان

مختومه شدن پرونده بازداشت پزشک بیمارستان ممسنی/ نامه دکتر رزمجوی

رئیس دادگستری کل استان فارس از مختومه شدن پرونده پزشک ممسنی با صلح و سازش و اعلام گذشت طرفین پرونده خبر داد.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از تسنیم  علی القاصی‌مهر در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت پرونده پزشک ممسنی اظهار کرد: متأسفانه درباره این موضوع، مطالبی در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منعکس شد که کذب محض بود و حقیقت نداشت.

رئیس کل دادگستری استان فارس اضافه کرد: حدود یک هفته پیش، در جلسه‌ای در محل دادگستری، خانم دکتر حضور یافت و قضیه با مصالحه خاتمه پیدا کرد و در واقع بین طرفین، صلح و سازش شد.

القاضی مهر توضیح داد: در این پرونده، شکایت‌ متقابل صورت گرفته بود که هم خانم پزشک و هم همکاران ما نسبت به شکایت‌های خود اعلام رضایت و گذشت کردند و موضوع با صلح و سازش خاتمه یافت.

دکتر فروغ رزمجو دکتر فروغ رزمجویی جراح بیمارستان ولی عصر (عج) ممسنی که در حین کشیک و در اورژانس بیمارستان دستگیر و با دستبند به بازداشگاه منتقل شده بود طی نامه ای که در اختیار سلامت نیوز قرار داده است انصراف خود از پیگیری پرونده را برای حفظ آرامش و ثبات جامعه مدنی اعلام نموده است.

متن نامه:

به نام یزدان
شامگاه ۴/۵/۱۳۹۴ در بیمارستان حضرت ولی عصر شهرستان ممسنی اتفاقاتی به حق یا ناحق رخ داد و در متعاقب آن واکنش های متفاوتی درست یا نادرست از اقشار مختلف جامعه در ستایش و یا نکوهش واقعه دیدیم و شنیدیم که همگی مصداق این شعر زیبای سعدی است که میگوید :

چو عضوی به درد اورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

من اینجا به قضاوت نیامده ام چرا که پیشه من مرهم گذاشتن بر درد دردمندان است و عدالت و اجرای آن خاص دستگاه محترم قضاست، اما اینجا آمده ام تا همه همکاران ، دوستان ، همشهریان و هموطنان عزیز را که اینجانب و جامعه پزشکی را مورد لطف خود قرار دادند سپاس گویم و بگویم که آرامش و امنیت همه طوایف فهیم ممسنی در شهرستان و همچنین امنیت کشور عزیزمان ایران فرایِ پرداختن به جزئیات است و به همین دلیل مجددا همه طوایف فهیم ممسنی و ایران و همکاران و همنوعان عزیزم را سپاسگذارم.

اینجانب جهت حفظ آرامش و ثبات جامعه مدنی و خدمتگزار ممسنی و ایران از موضوع صرفنظر کردم.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7