دیده بان سلامت

وضعیت آب آشامیدنی تهران مطلوب است

به گزارش صدای پزشکان به نقل از پایگاه خبری وزارت بهداشت، علی اکبر سیاری معاون بهداشتی وزارت بهداشت در حاشیه بازدید ۵ ساعته خود از نقاط مختلف آبرسانی به شهر تهران و بخش‌های مختلف شرکت آبفا، اظهار کرد: در بررسی از بخش‌های مختلف آبفا و نقاط مختلف آبرسانی به شهر تهران مشخص شد که کیفیت آب تهران از نظر استانداردهای وزارت بهداشت مطلوب بوده و تمام استانداردها کنترل می‌شوند و آب شُرب تهران از نظر این استاندارد بودن مشکلی ندارد.

سیاری ادامه داد: این بازدید به منظور اطمینان بخشی از کیفیت آب تهران و بازدید از پروژه‌های در دست احداث آبرسانی به شهر تهران صورت پذیرفت. در این بازدید از سیستم کنترل الکترونیک آبرسانی و آزمایشگاه کنترل کیفی آب شرب تهران بازدید به عمل آمد.

معاون بهداشتی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: بازدید از پروژهای در دست اقدام آبرسانی و آزمایشگاه‌ها و آزمایش هایی که انجام می شوند صورت گرفت و از نزدیک با کارکنان آزمایشگاه‌ها در خصوص کیفیت دستگاه‌ها و نحوه کالیبراسیون آنها گفت‌وگو شد.

گفتنی است در این بازدید جانباز، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و پرورش، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران معاون بهداشتی وزارت بهداشت را همراهی کردند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7