سیاست گذاری سلامت

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: طرح تحول سلامت هیچ گاه شکست نمی خورد/کنار وزیر بهداشت هستم

به گزارش صدای پزشکان به نقل از سلامت نیوز، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با حمایت از طرح تحول سلامت، تاکید کرد: با تمام توان و هویت حقوقی و شخصی در کنار وزیر بهداشت برای موفقیت طرح تحول سلامت تلاش خواهم کرد.
دکتر علی ربیعی در حاشیه هفتمین اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران، گفت: طرح تحول سلامت بزرگترین پروژه اجتماعی دولت است و هیچ گاه شکست نخواهد خورد.
وی خاطرنشان کرد: من به نوبه خودم اعلام می‌کنم که با تمام توان و هویت حقوقی و شخصی خود در کنار دکتر هاشمی برای موفقیت این طرح تلاش خواهم کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: البته مشکلاتی وجود دارد که در تلاش برای رفع آن هستیم.
وی مشکلات پیش آمده در حوزه بیمه‌ها را ناشی از تصمیم سازمان بیمه‌ای ندانست و افزود: سازمان بیمه‌ای ورودی دارد که اشکال در آنجا رخ داده است. یک اشکال محاسبه‌ای هم وجود داشته که ما نمی‌توانستیم فقرای شهری را محاسبه کنیم و تعداد بسیار زیادتری از پیش بینی ما خواهان دریافت خدمت بودند.
ربیعی گفت: ما طرحی را در کمیسیون اجتماعی دولت به تصویب رساندیم که در حوزه اجتماعی از صدک‌های پایین جامعه حمایت خواهد کرد و این حمایت شامل امنیت غذایی، حمایت از طریق مشاغل حمایتی، حمایت مستقیم خواهد شد.
وی یادآور شد: طرح حمایت از معلولان که به امضای رئیس جمهور رسیده است و به مجلس ارائه شده است بخشی از همین طرح جامع است که در آن حمایت از اشتغال تا زندگی اجتماعی معلولان و توانمندسازی آنها دیده شده است.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7