دانش آموختگان

معاون سابق وزیر بهداشت: دولت لایحه برخورد با پزشکان متخلف را به مجلس ارائه دهد

به گزارش صدای پزشکان، در طی مصاحبه ای با فارس، معاون سابق وزیر بهداشت، در رابطه با خلاء‌های قانونی در برخورد با پزشکان متخلف، اظهار داشت: به نظرم این مسئله ضعف سیاستگذاران حوزه سلامت را نشان می‌دهد برای برخورد با تخلفات بهداشتی و درمانی قانون قدیمی وجود دارد و برای اجرا جواب نمی‌دهد.

رمضان محسن‌پور با بیان اینکه قبلاً کتابچه کوچکی در رابطه با قانون برخورد با تخلفات بهداشتی و درمانی در مجلس در حال بررسی بود و دوستان در این نهاد در حال به روز کردن آن بودند ولی این موضوع در مسیر اجرا در کمیسیون بهداشت به اختلاف برخورد و همچنان این طرح در مجلس باقی مانده است.

به گفته وی، علت مسکوت ماندن طرح برخورد با تخلفات بهداشتی و درمانی پزشکان در کمیسیون بهداشت مجلس کافی نبودن این طرح است و نمایندگان مجلس در کمیسیون بهداشت معتقدند که دولت این موضوع را از طریق لایحه به مجلس برگرداند.

معاون سابق وزیر بهداشت با تأکید بر اینکه لازم است دولت لایحه برخورد با پزشکان متخلف را به مجلس ارائه دهد، تصریح کرد: در آستانه برنامه ششم لازم است که دولتمردان این مسئله را زنده کنند تا بتوانیم لایحه برخورد با پزشکان متخلف را به قانون تبدیل کنیم.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7