دانش آموختگان

شکایت نظام پزشکی از دکتر گرجی

به گزارش صدای پزشکان در پی سخنان دکتر علی گرجی که در رسانه‌ها با عنوان رئیس مرکز علوم اعصاب دانشگاه مونستر آلمان معرفی شده بود، دکتر علیرضا زالی رئیس کل سازمان نظام پزشکی با ارسال نامه‌ای به معاونت انتظامی از وی شکایت و خواستار بررسی دقیق موضوع شد.
متن شکایت به شرح زیر است:
در پی سخنان خارج از عرف و وجاهت آقای دکتر علی گرجی با سمت رئیس مرکز علوم اعصاب دانشگاه مونستر آلمان و توهین‌های مکرری که نسبت به اساتید و جامعه خدوم پزشکی ایران بدون ذکر مستندات واقعی و بر اساس شواهد غیر متقن در سایت‌های مختلف خبری و رسانه‌های مکتوب و غیر مکتوب انعکاس یافته است، سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در راستای دفاع از زحمات شبانه‌روزی آحاد جامعه پزشکی و حفظ حرمت اساتید دانشگاه و پیشکسوتان این رشته، ضمن شکایت از نامبرده تقاضا دارد با بررسی دقیق موضوع و اظهارات کذب، خصوصاً دریافت وجه توسط استاد راهنما و میزان ساعات کاری پزشکان و مسائلی از این دست، نسبت به تنویر افکار عمومی و تنبه آنان که به هر دستاویز واهی موجبات اختلال رابطه پزشک و بیمار می‌شوند را تسریع فرمائید.
گفتنی است که دکتر گرجی چند روز پیش در مصاحبه با خبرگزاری فارس انتقادات تندی علیه پزشکان به زبان آورد. این اظهارات، پیشتر بوسیله صدای پزشکان مورد بررسی قرار گرفته بود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7