اقتصاد سلامت

آخرین تکنولوژی روز را به ایران می‌آوریم

رئیس ارشد منطقه‌ای شرکت نوونورودیسک با بیان اینکه در پی سرمایه‌گذاری در ایران آخرین تکنولوژی‌‌های روز به ایران آورده می‌شود، گفت: قصد ما آموزش نیروهای ایرانی برای استفاده از این تکنولوژی‌ها است.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از قارس، اولگ رئیس ارشد منطقه‌ای شرکت نوونورودیسک در جریان امضای تفاهم‌نامه ساخت کارخانه‌ای از این شرکت در ایران برای تولید انسولین‌های نسل جدید، گفت: ما یک شرکت با سابقه چند ملیتی هستیم.

وی لحظه انعقاد تفاهم‌نامه با طرف ایرانی را لحظه‌ای مهم برای هر دو طرف دانست و گفت: معتقدیم ایران با توجه به زیرساخت‌ها و نسل جوان تحصیل کرده مکان خوبی برای سرمایه‌گذاری است.

رئیس ارشد منطقه‌ای شرکت نوونورودیسک، تاکید کرد: با توجه به اهمیتی که وزیر بهداشت و مسئولان ایرانی به موضوع سلامت می‌دهند امروز زمان خوبی برای شروع همکاری‌ها با ایران خواهد بود.

وی سرمایه‌گذاری دانمارکی‌ها در ایران را یک سرمایه‌گذاری ۷۰میلیون یورویی عنوان کرد و افزود: قصد تولید انسولین‌های نسل جدید در ایران را داریم که نیاز به یک تکنولوژی پیشرفته دارد و ما قصد داریم همان تکنولوژی که در سایر نقاط دنیا استفاده می‌کنیم به ایران بیاوریم و دانش استفاده از آن را به نیروهای ایرانی آموزش دهیم.

اولگ ساخت این کارخانه را فرصت مناسبی برای انتقال دانش به ایرانیان عنوان کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم وارد اقتصاد ایران شویم و به آن کمک کنیم تا مردم بتوانند از ابزارهای سلامت بهره‌مند شوند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7