نظام سلامت

حضور وزارت بهداشت در نمایشگاه و موزه تبیین و ارائه اقدامات دولت در دوران دفاع مقدس

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدامات این وزارتخانه در دوان دفاع مقدس را در نمایشگاه و موزه تبیین و ارائه اقدامات دولت در دوران دفاع مقدس به نمایش گذاشته است.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از وب دا؛ وزارت بهداشت در این غرفه، با تعبیه ماکتی از یک بیمارستان صحرایی نحوه ارائه خدمات درمانی به مصدومین شیمیایی جنگ تحمیلی و رزمندگان را به تصویر کشیده است.

همچنین، در بخش دیگری از غرفه وزارت بهداشت، تصاویری از ایثار و فداکاری های جامعه پزشکی در دوران دفاع مقدس و نحوه ارائه خدمات پزشکان به رزمندگان به نمایش گذاشته شده است.

بنابر این گزارش، “پرده گذر از زمان” بخش دیگری از غرفه وزارت بهداشت که در آن دستاوردهای این وزارتخانه در ۲۵ سال گذشته از جمله اجرای برنامه پزشک خانواده، طرح تحول سلامت، تامین ۹۵ درصد داروهای مورد نیاز کشور و تولید داروهای جدید با فن آوری بالا برای بیماران صعب العلاج به نمایش گذاشته شده است.

گفتنی است: نمایشگاه و موزه تبیین و ارائه اقدامات دولت در دوران دفاع مقدس باحضور جمعی از مسوولان کشوری و لشگری برگزار شد.

مرتضی بانک نماینده دولت در تشکیل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، حمید چیتچیان وزیر نیرو، سردار قربانی رییس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و سردار رسول یاحی دبیر اجرایی نمایشگاه-موزه حضور داشتند و از بخش های مختلف نمایشگاه-موزه بازدید کردند.

این نمایشگاه از امروز ۶ مهر ماه به مدت ۱۰ روز برای بازدید عموم آزاد است و پس از آن به صورت موزه‌ای دایمی قابل بازدید خواهد بود.

بنابر این گزارش، در اولین روز گشایش نمایشگاه ،غرفه وزارت بهداشت با استقبال گسترده ای از بازدید کنندگان روبرو بود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7