متخصصین

شلیک به رییس بیمارستان شهیدزاده

ایرج حریرچی درخصوص حادثه اخلال در اورژانس یکی از بیمارستان‌های بهبهان گفت: شورای تامین استان برای این موضوع تشکیل شده است و تصمیم‌گیری‌های لازم در این خصوص اتخاذ شده تمامی عوامل اختلال در اورژانس شناسایی شده‌اند و برخوردهای قانونی لازم با آنها خواهد شد.

وی درخصوص حادثه روز گذشته بیمارستان شهیدزاده بهبهان که در پی آن رئیس این بیمارستان مورد اصابت تیر با تفنگ شکاری قرار می‌گیرد، گفت: به طور کامل در جریان جزئیات این حادثه قرار گرفتیم و اقدامات لازم را برای درمان پزشک مصدوم انجام داده‌ایم.

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به این که حوادث اخیر در بهبهان بیشتر ریشه در مسائل فرهنگی دارد ، گفت: اقدامات لازم قانونی برای خاطیان و عاملان این حادثه اعمال خواهد شد.

حریرچی در مورد فوت بیمار مذکور، در بیمارستان گفت: رسیدگی به پرونده پزشکی بیمار و مطابقت اقدامات درمانی انجام شده با استانداردهای درمانی لازم به طور جداگانه با شکایت همراهان بیمار و نیز مسئولین نظارتی بررسی خواهد شد.

چندی پیش بیماری ۳۸ ساله با علائم درد سینه به اورژانس یکی از بیمارستان‌های دانشکده علوم پزشکی بهبهان مراجعه می‌کند که اقدامات لازم درمانی برای این بیمار انجام می‌شود ولی متاسفانه بیمار به دلیل پارگی شریان آئورت فوت می‌کند.در پی این اتفاق، تعدادی از جوانان و بستگان این بیمار با متشنج کردن فضای اورژانس بیمارستان، اقدام به شکستن شیشه‌ها و تهدید پرسنل اورژانس می‌کنند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7