پزشکان عمومی متخصصین

وزیر رفاه: امروز بدهی بیمه تأمین اجتماعی به پزشکان تا پایان سال ۹۳ به اتمام رسید

معوقات

به گزارش صدای پزشکان به نقا از ایسنا ربیعی در خصوص پرداخت بدهی بیمه‌ها به بیمارستان‌ها نیز اظهار کرد: بدهی امروز بیمه تأمین اجتماعی اعم از داروخانه‌ها و پزشکان تا پایان سال ۹۳ به اتمام رسیده و در خصوص بیمه سلامت از آن جا که ۸۵ درصد متکی به بودجه دولت است تا روز یکشنبه بدهی این بیمه تا پایان سال ۹۳ به بیمارستان‌ها پرداخت خواهد شد.

وی با بیان این که بیش از ۲ هزار قلم دارو را تحت پوشش بیمه قرار دادیم گفت: سازمان تأمین اجتماعی ۸ هزار میلیارد تومان در بخش درمان هزینه می‌کرد که این رقم در دولت ما به ۱۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شورای حمایت‌های اجتماعی از کودکان فعال شده و در سطح استان تهران و استانداری نیز تفاهم نامه‌هایی امضا کردیم تا این کودکان جمع آوری شوند و بهزیستی این کودکان را نگه داری کند.

ربیعی با بیان این که در سال ۹۳ ، ۱۷۵ هزار کودک بازمانده از تحصیل در شورای عالی رفاه بحث شد گفت: بر این اساس برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفت و دو روز پیش که جلسه شورای حمایت از کودکان را داشتیم این آمار به ۷۵ هزار کودک بازمانده از تحصیل کاهش پیدا کرده است که بازماندن این کودکان از تحصیل بیش‌تر مربوط به معضل فرهنگی بوده است

وی با تاکید بر این که هدف ما مقابله با سوء استفاده از کودکان است گفت: بر این اساس برای اولین بار یک بانک اطلاعاتی را با هماهنگی وزارت دادگستری ایجاد کردیم که در این حوزه اتفاقات مهمی افتاده است و امیدواریم سال آینده هیچ کودک بازمانده از تحصیل نداشته باشیم.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

1 نظر برای مطلب "وزیر رفاه: امروز بدهی بیمه تأمین اجتماعی به پزشکان تا پایان سال ۹۳ به اتمام رسید"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
یک پزشک
Guest

اگر پول آقای وزیر هم ۱۲ ماه یا اصلا ۶ ماه دست کسی بود چه کار می کرد؟ خجالت نمی کشید؟ هنوز با افتخار هم میگین امروز بدهی سال ۹۳ تمام شد. ۷ ماه از سال ۹۴ گذشته آقا! اگر بازپرداخت وام را ۱ روز دیر پرداخت کنی جریمه و هزار حق و حساب دارد ۷ ماه پول بانک های محترم را نگه داری پدرت را در می اورند! به پزشکان که رسید بزنید توی سرشان پولشان را هم هر وقت عشقتان کشید پرداخت کنید!

wpDiscuz
Powered by Themes24x7