دانش آموختگان

وزیر بهداشت: دریافتی پزشک در انتقال خون، کمتر از ۲ میلیون تومان است

وزیر بهداشت:دریافتی یک پزشک در سازمان انتقال خون در ماه کمتر از دو میلیون تومان است و پرسنل آن به جای چندین نفر کار می‌کنند.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از ایسنا، دکتر حسن هاشمی در حاشیه بازدید از سازمان انتقال خون که همزمان با عاشورای حسینی صورت گرفت، درخصوص عملکرد وزارت بهداشت در حوزه اورژانس و انتقال خون گفت: دولت و سازمان مدیریت باید نسخه‌ای برای انتقال خون و اورژانس بپیچند. از روزی که کار خود را شروع کردیم هر اقدامی که لازم برای کاهش مشکلات این دو بخش انجام دادیم اما در زمینه تامین امکانات و هزینه و نیز توجه به پرسنل و تامین نیروی انسانی تا به حال آنچنان که مورد نظر ما بوده موفق نبوده‌ایم.

وی افزود: شاید باورش سخت باشد اما دریافتی یک پزشک در سازمان انتقال خون در ماه کمتر از دو میلیون تومان است و پرسنل آن به جای چندین نفر کار می‌کنند.

هاشمی با بیان اینکه سازمان انتقال خون جزء بخش‌های حاکمیتی است و نیاز به نسخه‌پیچی از طرف دیگران دارد، ادامه داد: این بخش را نمی‌توان برون‌سپاری کرد. اورژانس کشور نیز باید به شدت مورد توجه باشد چراکه تابلوی کار ماست. امیدواریم به برکت این ایام، نگاه دیگری به حوزه سلامت که با جان، روان و روح مردم سروکار دارد، داشته باشیم.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

1 نظر برای مطلب "وزیر بهداشت: دریافتی پزشک در انتقال خون، کمتر از ۲ میلیون تومان است"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
alireza
Guest

دو سال قبل هم جناب وزیر گفتن حقوق پزشکان انتقال خون باعث شرمندگی است ولی هیچ کاری نکردند. الان هم کاری نخواهند کرد

wpDiscuz
Powered by Themes24x7