دانش آموختگان

پرداخت معوقات پرسنل بیمارستان‌ها تا پایان سال

معوقات

به گزارش صدای پزشکان به نقل از ایسنا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پرداخت معوقات پرسنل بیمارستان‌ها تا پایان سال خبرداد

دکتر سید حسن هاشمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار «سلامت» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،‌درباره زمان پرداخت معوقات پرسنل بیمارستان‌ها گفت: دستور العمل این موضوع را صادر کردیم، چند روز گذشته نیز روسای دانشگاه‌ها موظف شدند که تمام معوقات پرسنلی خود را اعم از گروه غیر پزشکی و پزشکی تا پایان سال پرداخت کرده و بدهی نداشته باشند.

نباید بدهکار وارد سال جدید شویم

هاشمی در همین زمینه افزود: اگر چه روسای دانشگاه‌ها بدهی‌های گذشته را تقریبا با تاخیر چند ماهه‌ای جبران کردند، اما در عین حال دانشگاه‌ها بدهی‌های سرسام آور تجهیزاتی و دارویی نیز دارند که امیدوارم سازمان مدیریت و وزارت اقتصاد که خزانه را در اختیار دارند اعتباراتی را که به ما قول داده‌اند در روزهای پایانی سال در اختیار ما قرار دهند تا بدهکار وارد سال ۹۴ نشویم.

۴۰ درصد بودجه ۹۳ پرداخت نشده

وزیر بهداشت در ادامه با اشاره به ۶۰ درصد اعتباری که از بودجه سال ۹۳ تخصیص داده شده تصریح کرد: هم از یک درصد ارزش افزوده و هم از محل هدفمندی یارانه‌ها نزدیک به ۴۰ درصد اعتبارات باقی مانده است. با توجه به دستور اکید ریاست جمهوری مبنی بر اینکه حتی یک درصد از اعتبارات هم نباید با عدم پرداخت مواجه شود امیدواریم اعتبارات باقی مانده از بودجه ۹۳ در چند روز باقی مانده به پایان سال پرداخت شود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7