دستیاران تخصصی

دستیاران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عدم پرداخت کارانه های خود اعتراض کردند

SUNY_Protest_IV

به گزارش صدای پزشکان، تعدادی از دستیاران جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نسبت به عدم پرداخت یارانه های مصوب وزرات بهداشت از سوی این دانشگاه اعتراض کردند. در این نامه آمده است در حالیکه بیمارستان ها درآمدهای هنگفتی از طریق خدمات ارائه شده توسط دستیاران دارند، اما خود این دستیاران به عنوان صاحبان اصلی این درآمدها هیچ درصدی از آن را دریافت نمی کنند. طرح تحول نظام سلامت و افزایش مراجعه کننده این وضعیت را بدتر نیز کرده است. این دستیاران وضعیت اقتصادی و معیشتی خویش را « بحرانی » خواندند. آنها در بخش دیگری از این نامه نسبت به تصویب کارانه ی سیصد تا پانصد هزار ریالی توسط هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز اعتراض کرده و آن را « قابل تامل » خواندند.

در پایان این نامه نیز با اشاره به عدم پاسخگویی ریاست دانشکده پزشکی و معاونین ایشان، اضافه شده است که در صورت عدم پاسخگویی ظرف مدت یک ماه از تاریخ نامه درخواست های دستیاران از مجاری قانونی پیگیری خواهد شد. تصویر این نامه را ملاحظه می کنید:

اعتراض

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

نظر ۲

  • راستش نمی دونم بچه های اصفهان از کدوم کارانه پرداختی دانشگاه تهران صحبت می کنن. چرا که ما هم رنگ چنین کارانه ای رو ندیدیم. البته اگه به پرداخت هر سه چهار ماه یک بار ۲۰۰ هزار تومان کارانه می شه گفت، اونوقت باید حق رو به دوستان داد و گفت ما کارانه گرفتیم. دوستان، قضیه از بیخ و بن ایراد داره…

نظری ندارید؟ صدای پزشکان متعهد به انتشار پیام های شما تا حد امکان است اما کلمات با بار توهین، انتشار نمی یابد

Powered by Themes24x7