دانشجویان

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت منصوب شد

معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، در حکمی جلال نژادجواد را به سمت مدیر کل دانشجویی این معاونت منصوب کرد.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از ایسنا، در حکمی از سوی محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت‏، جلال نژادجواد به سمت مدیر کل دانشجویی این معاونت منصوب شد.

معاون وزیر بهداشت در این حکم با تأکید بر تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جلال نژادجواد از وی خواسته است با استفاده از تجارب و دانش کارشناسان خبره و تلاش جهادی طرح تفصیلی نظام جامع خدمات رفاهی و تلاش جهادی را پیگیری کند.

در بخش دیگری از این حکم؛ ارائه الگوی ایرانی – اسلامی رفاه و معیشت دانشجویی در طرح جامع مجتمع‌های دانشگاهی، پیگیری پروژه‌های عمرانی رفاه دانشجویی، توسعه فضاهای فیزیکی فرهنگی و ورزشی در مجتمع‌های دانشگاهی و تدوین پیوست فرهنگی‏، دیگر وظایف مدیرکل دانشجویی شمرده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، دکتر فراهانی، در این حکم ایجاد بستر لازم جهت مشارکت فعال دانشجویان در امور دانشجویی و رفاهی را از جمله مهمترین وظایف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت دانسته و بر ارتقای سطح بهداشت روان، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، توسعه ورزش همگانی و تقویت ورزش قهرمانی دانشجویان تأکید کرده است.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7