آموزشی دانشجویان

برگزاری اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی در دی ماه سال جاری

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت:‌ اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره پزشکی در روز پنجشنبه ۱۷ دی ماه ۱۳۹۴ در ۲۰ دانشگاه علوم پزشکی و ۳ واحد دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از وبدا، دکتر باقر لاریجانی ضمن اعلام زمان اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی اظهار داشت: در این دوره دانشجویان پزشکی واجد شرایط شرکت در آزمون ورودی دستیاری سال ۹۵ که از بهمن ماه سال ۹۴ به بعد فارغ التحصیل می شوند، شرکت خواهند نمود.

وی اضافه کرد: اقدامات لازم جهت طراحی سوالات و ایستگاه های آزمون انجام شده و دانشگاههای برگزار کننده تمهیدات لازم را برای برگزاری مناسب آزمون فراهم نموده اند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: این دوره آزمون آزمایشی است و در صورت کسب نمره قبولی گواهی معتبر برای داوطلبان صادر خواهد شد. اما در صورتی که فرد موفق به کسب نمره قبولی نشود،‌ فرصت شرکت در آزمون بعدی را خواهد داشت.

دکتر لاریجانی افزود: زمان آزمون بعدی براساس تعداد داوطلبان مردود، به نحوی تنظیم می شود که داوطلبان شرکت در آزمون دستیاری سال ۹۵ برای آمادگی آزمون صلاحیت بالینی و دریافت گواهی قبولی با مشکل محدودیت زمان مواجه نشوند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

3 نظر برای مطلب "برگزاری اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی در دی ماه سال جاری"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
علی
Guest

سلام. مگر قرار نبود این دوره هر کسی نصف نمره رو بیاره پاس بشه
و قبولی یا رد در یک ایستگاه در این دوره تاثیر گذار نباشد

http://medvoice.ir/5307/دبیرخانه-شورای-آموزش-پزشکی-عمومی-راهن

پس دانشگاه مازندران چرا گفته ایستگاه کریتیکال و… رو ندونی کلا مردود میشی….

http://medicine.mazums.ac.ir/Index.aspx?page_=news&lang=1&tempname=nmedicinmain&sub=9&PageID=9158&PageIDF=33&BlockName=tool_news_sample_ntabmed_block3401&isPopUp=false

لطفاً پیگیری کنید….

علیرضا
Guest

ای بابا شما کجایید یه دانشگاهی مث اهواز سوالا رو قبل از آزمون به دانشجوهاش داده ما باید غصه کریتیکال و نان کریتیکال رو بخوریم

ممد
Guest

خوشبحالشون کاره خیلی خیلی خوبی کرده کاش مام اهواز بودیم

wpDiscuz
Powered by Themes24x7