نظام سلامت

خودداری وزیر بهداشت از شرکت در مراسم کلنگ‌زنی بیمارستان سوانح سوختگی

به گزارش صدای پزشکان به نقل از فارس، مراسم آغاز به کار ساخت بیمارستان فوق تخصصی سوانح و سوختگی صبح امروز با حضور وزیر بهداشت، استاندار تهران، رئیس اداره اوقاف و تعدادی دیگر از مسئولان وزارت بهداشت برگزار شد که حین برگزاری این مراسم اهالی محل نسبت به ساخت این بیمارستان اقدام به اعتراض کردند.

وزیر بهداشت هنگام سخنرانی خطاب به مردم محل و حاضران در جلسه گفت: اگر می‌دانستم چنین مسئله‌ای است و مردم محل نسبت به ساخت این بیمارستان اعتراض دارند هرگز در این جلسه شرکت نمی‌کردم و از سردار طلایی نایب رئیس شورای شهر خواهش می‌کنم که این موضوع را بررسی کنند و هر چه قانون حکم می‌کند و خیر و صلاح است انجام دهند.

 هاشمی با اشاره به اینکه ظاهرا واقف این محل را برای امور درمانی وقف کرده است گفت: ساخت این بیمارستان نباید با زور و اجبار انجام شود و رضایت ساکنان برای ما شرط است.

وی با تاکید بر اینکه هرچه قانون حکم می‌کند باید همان شود گفت: امیدواریم بزودی این مشکل رفع شده و از طریق مذاکره با مردم به نتیجه مناسب برسیم. شاید اگر از قبل با ساکنان محل صحبت می‌شد مشکل رفع و یا مردم اقناع می‌شدند و یا ما به نتیجه می‌رسیدیم.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7