آموزشی

دکتر لاریجانی به عنوان رئیس هفدهمین همایش آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری منصوب شد

وزیر بهداشت طی حکمی دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت را به عنوان رئیس هفدهمین همایش آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری منصوب کرد.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از وبدا، دکتر سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن انتصاب دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت به عنوان رئیس هفدهمین همایش آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری، این همایش و جشنواره را یکی از رویدادهای مهم آموزش علوم پزشکی کشور برشمرد.

دکتر هاشمی سیاستگذاری و برنامه ریزی مناسب را لازمه تحقق اهداف این همایش و جشنواره خواند و ریاست هفدهمین همایش آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری را به دکتر باقر لاریجانی محول کرد.

گفتنی است باتوجه به اینکه برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت و در سطح کشور در دست اجراست، محورهای هفدهمین همایش آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری، که در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد، حول برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی تنظیم می شود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7