دانش آموختگان

بار دیگر اتفاق افتاد: تعرض به یک پزشک در هنگام انجام وظیفه

به گزارش صدای پزشکان، شب گذشته در درمانگاه بالاده کازرون(فارس) اتفاق تاسفباری افتاده است. چند نفر از اراذل و اوباش که با یکدیگر درگیر شده بودند، به دلیل جراحت سطحی سر یکی از آنها به درمانگاه مراجعه می کنند.
دکتر سبزعلی پزشک کشیک تمام کارهای پزشکی لازم برای مریض را انجام می دهند. در نهایت نامه ای به بیمارستان می نویسند که در صورت نیاز عکس برداری برای بیمار انجام شود.
همراهان بیمار علی رغم نظر دکتر سبزعلی، برای ارجاع بیمار  درخواست آمبولانس می کنند. به محض اولین مخالفت دکتر سبزعلی با اعزام توسط آمبولانس، آنها به دکتر سبزعلی حمله کرده و ایشان را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهند. به طوریکه بینی دکتر دچار شکستگی و تمام صورت و اطراف چشم و بدن  ایشان دچار کبودی می شود. چند تن از مریضها دکتر سبزعلی را از دست همراهان بیمار نجات داده و کمک می کنند تا دکتر به پانسیون خود برود.
چند ثانیه بعد همراهان بیمار، به پانسیون دکتر سبزعلی هم حمله می کنند و با سنگ تمام شیشه ها را شکسته، و خسارات زیادی به پانسیون وارد می کنند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

2 نظر برای مطلب "بار دیگر اتفاق افتاد: تعرض به یک پزشک در هنگام انجام وظیفه"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
آرمین
Guest

باید پزشک خاطی محاکمه شود و به اشد مجازات برسد

میثم
Guest

برگ زرین دیگر در کارنامه وزیر محترم بهداشت. احتمالا تا پایان دوره مسئولیتشان همه پزشکان طرحی کشور دچار نقص عضو خواهند شد!

wpDiscuz
Powered by Themes24x7