دانش آموختگان

پاسخ وزارت بهداشت به اظهارنظر امروز یکی از مسئولان جامعه جراحان: دریافت زیرمیزی غیرقانونی و تخلف است

قائم مقام وزیر بهداشت: هرگونه دریافت به غیر از صورت حساب رسمی و در غیر از صندوق بیمارستان غیرقانونی است و تخلف محسوب می شود.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، دکتر ایرج حریرچی در پاسخ به اظهارنظر امروز یکی از مسئولان جامعه جراحان که زیرمیزی را حق پزشک خوانده بود افزود: مدیران عامل و مسئولان فنی بیمارستانها ، مسئول نظارت بر اجرای این امر و جلوگیری از دریافت های غیرقانونی هستند.
وی گفت: وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی و قاطبه جامعه پزشکی به همان شدت اول با پدیده دریافت های غیرمتعارف و غیرقانونی برخورد می کنند و سامانه ۱۶۹۰ برای دریافت های شکایات مردم در حدود دریافت های غیرقانونی کاملا فعال هستند.
سخنگوی وزارت بهداشت افزود: تاکید می کنم که بعضی اظهارات نه تنها کمکی به حل موضوع نمی کند بلکه باعث ورود ارگانهای غیروزارت بهداشت و نظام پزشکی به این موضوع می شود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

1 نظر برای مطلب "پاسخ وزارت بهداشت به اظهارنظر امروز یکی از مسئولان جامعه جراحان: دریافت زیرمیزی غیرقانونی و تخلف است"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
پزشک عمومی
Guest
با عرض سلام باز دوباره هجمه های رسانه ایی بر علیه جامعه پزشکی صورت گرفته بخصوص از طرف سایت الف که نظرات کاربران بدترین توهین و تهمت و ثروت های افسانه ایی پزشکان ودرامدهای میلیاردی به جامعه پزشکی روا داشته و اعتماد مردم خدشه دار میکنه و انگیزه خدمت به مردم از جامعه پزشکی میگره و متاسفانه انگار پزشکان از مریخ آمدند اینها فرزندان همین ملت هستند و ما انتظار داریم از مسولان که از حق پزشکان که سنگینی بار درمان بیماران در تمام کشور از دورترین روستا تا بیمارستان های بزرگ بر دوش جامعه پزشکی هست ، دفاع کنن… بیشتر
wpDiscuz
Powered by Themes24x7