دستیاران تخصصی

زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری سال ۹۵

به گزارش صدای پزشکان به نقل از رویش نیوز، در روزهای گذشته در شبکه های اجتماعی خبری پخش شده بود با این محتوا که سازمان سنحش پزشکی امکان ویرایش موردی انتخاب رشته آزمون دستیاری ارشد را برای افرادی که درخواستشان را مکتوب ارسال کنند، فراهم کرده است. برای پیگیری صحت این خبر با دکتر پورکاظمی گفتگو کردیم.

دکتر پورکاظمی رئیس سازمان سنجش پزشکی در گفتگو با رویش نیوز در خصوص زمان ویرایش برای انتخاب دانشگاه آزمون دستیاری اظهار داشت: زمان ویرایش انتخاب‌ها شنبه گذشته به پایان رسید و از نظر سیستمی چنین امکانی وجود ندارد.

وی در ادامه در خصوص شایعات مطرح شده برای ارسال درخواست از طریق نمابر هم گفت: برای جلوگیری از مراجعه حضوری داوطلبان و به زحمت افتادن آن‌ها این کار را صورت داده‌ایم چرا که برخی داوطلبان از نقاط دور به تهران آمده‌اند و به این عزیزان هم گفته‌ایم که ارسال درخواست حقی برای اجرای آن ایجاد نمی‌کند و درخواست‌ها در دستور شورا قرار می‌گیرد، چرا که اگر بخواهیم به همه این درخواست‌هایی که می‌آید رسیدگی کنیم، امکان اعلام نتایج در تاریخ معین برایمان وجود نخواهد داشت.

رئیس سازمان سنجش پزشکی در خصوص زمان اعلام نتایج افزود: اگر طبق روال عادی پیش برویم و بحث ویرایش مجددی وجود نداشته باشد، تلاش خود را خواهیم کرد تا نتایج را در اوایل هفته آینده اعلام کنیم.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7