دانش آموختگان دانشجویان

نتایج نهایی آزمون دستیاری تا آخر هفته اعلام می شود

به گزارش صدای پزشکان محمدحسین پورکاظمی رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: باتوجه به تراکم کاری این روزها، نتایج آزمون دستیاری پزشکی تا آخر این هفته اعلام می شود.
وی با بیان اینکه نتایج آزمون های بورد تخصصی و فوق تخصص بلافاصله پس از آن اعلام و مصاحبه پذیرفته شدگان در حال انجام است، تصریح کرد: شرکت کنندگان در این آزمون درواقع متخصصان در سراسر کشور هستند که بر این اساس اعلام نتایج آنها از اولویت بیشتری برخوردار بوده تا سریعا برای ارائه خدمات به کار برگردند.
رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی تعداد پذیرفته شدگان آزمون دستیاری را سه‌هزار و ۳۹۰ نفر خواند و بیان کرد: باتوجه به تمدید چندباره مهلت انتخاب رشته این آزمون و تراکم کاری آزمون بورد، امیدواریم نتایج آن را تا پایان این هفته اعلام کنیم تا پذیرفته شدگان برای ثبت نام خود اقدام کنند .
لازم به ذکر است آزمون دستیاری پزشکی ۹ اردیبهشت ماه با رقابت ۱۴ هزار داوطلب برگزار شد که از این تعداد ۶ هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

8 نظر برای مطلب "نتایج نهایی آزمون دستیاری تا آخر هفته اعلام می شود"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
دانشجو
Guest

واقعا خنده داره!!!!
خب اگه تازه اخر هفته اعلام کنن میشه ۲۵ شهریور.
شروع کار هم که دیگه نهایتا اول مهر باید باشه
یعنی منی که مثلا از شهرستان باید بیام باید تو ۵ روز هم خونه بگیرم هم تکلیف مدرسه بچمو هزار تا چیز دیگرو مشخص کنم.
برای وقت و زندگی ما هیچ ارزشی قایل نیستن. همه چیز افتاده دست یه مشت ادم بی مسیولیت

پزشک
Guest

جالبه که کنکور با یک میلیون داوطلب در رشته های مختلف همه ی کارهاش انجام شده بعد آزمون دستیاری که ۱۳۰۰۰ داوطلب داشته و اول اردیبهشت برگزار شده هنوز خبری از نتایجش نیست . خوب این شک برانگیز نیست ؟

سمیرا
Guest

واقعا فکر نمی کنید اینها همه اش استرس هست که به ادمها وارد می کنید. از اردیبهشت تا حالا دقیقا دارید چکار می کنید؟ انگار که عهد عتیق هست و قراره برگه ها رو دستی درست کنند و دستی نتایج رو اعلام کنند. بخدا کشتینمون!

حسین
Guest

فقط امیدوارم انتظار نداشته باشن از اول مهر کشیک بدیم براشون.

.......
Guest

ما که باید مهاجرت کنیم به یه شهر دیگه چی…نمیدونیم کجا قبولیم،تو چندروز باید ثبت نام کنیم،خونه پیدا کنیم اسباب کشی کنیم بریم سر کشیک پونزده تا در ماه؟خدا رو خوش میاد؟ای خدااا…..

فاطمه
Guest

احتمالات شک برانگیزی وجود داره

wpDiscuz
Powered by Themes24x7