دستیاران تخصصی

تجمع اعتراضی دستیاران تخصصی کودکان در ساختمان وزارت بهداشت

جمعی از دستیاران تخصصی کودکان از صبح امروز در ساختمان وزارت بهداشت نسبت به تغییر دوره‌های آموزشی بدون اطلاع قبلی به دانشجویان اعتراض کردند.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از فارس، از صبح امروز جمع از دستیاران تخصصی کودکان از شهرهای مختلف همچون بندرعباس، کرمان، اصفهان، اهواز، تهران و … در کنار هم جمع شده و در ساختمان وزارت بهداشت نسبت به برنامه‌های آموزشی اعتراض کردند.

مریم از دستیاران تخصص کودکان که ورودی سال ۹۳ به این رشته است، در گفت‌وگو با فارس در ارتباط با این تجمع اظهار داشت:‌ دستیاران تخصصی کودکان ورودی سال ۹۳، تا سال سوم دوره آموزشی خود بر مبنای دوره سه‌ساله باید ادامه تحصیل می‌دادند؛ ولی اجرای برنامه چهارساله جهت این ورودی با اصول عدالت آموزشی مغایرت داشته و همه ما معترضین درخواست داریم برنامه چهارساله مورد نظر از ورودی سال ۹۴ به بعد اجرایی شود.

علی نیز که در جمع معترضین حضور دارد می‌گوید از مدیرکل دفتر وزارتی و قائم مقام دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی و مهمتر از همه از وزیر بهداشت درخواست داریم جهت اعلام نظر بابت اعمال برنامه آموزشی سه ساله جهت دستیاران کودکان ورودی ۹۳، موافقت کنند، همچنین باید توجه داشت با توجه به تأکید مقام معظم رهبری جهت افزایش رشد جمعیتی و نقش بسزای متخصصین کودکان در این حوزه، دستیاران کودکان ورودی سال ۹۳ نیز اطمینان داشته باشند که برنامه‌ریزی صحیح و منسجمی در زمینه دوره‌های آموزشی آنها اجرایی شود.

همه معترضان پیگیر برقراری عدالت آموزشی بوده و از مسئولان مربوطه در وزارت بهداشت درخواست حضور در مجل تجمع جهت پاسخ به سؤالات آنها دارند.

13950724000736_photol

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7