نظام سلامت

احتمالاً پزشک تبریزی قاتل است / پرونده کیارستمی به پزشکی قانونی ارجاع نشده است

به گزارش صدای پزشکان به نقل از فارس،‌ احمد شجاعی در حاشیه پنجمین کنگره سالیانه بین‌المللی پزشکان قانونی گفت:‌ در زمینه پرونده کیارستمی نیز ارجاعی به پزشک قانونی نشده و خانواده‌شان مرحوم کیارستمی را دفن کردند و از ما علت فوت یا درخواست کالبدشکافی نداشتند.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور اضافه کرد:‌ مرحوم کیارستمی با پای خودش به خارج از کشور سفر کرده و هیچ ارجاعی در این زمینه به پزشکی قانونی نشده است تا ما علت فوت را بررسی و نتیجه را اعلام کنیم.

شجاعی با اشاره به اینکه ظاهراً قصور اساسی در این زمینه توسط پزشکان صورت نگرفته است،‌گفت:‌ از آنجایی که ایشان به خارج از کشور منتقل و پس از آن دچار مرگ شده است، پرونده‌اش مبهم است.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در ارتباط با پرونده پزشک تبریزی نیز اظهار داشت:‌ پزشک قانونی علت فوت را مسمومیت با قرص برنج اعلام کرده و به احتمال زیاد بر اساس بررسی‌ها پزشک تبریزی قاتل بوده البته جزئیات را دستگاه قضایی باید اعلام کند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

2 نظر برای مطلب "احتمالاً پزشک تبریزی قاتل است / پرونده کیارستمی به پزشکی قانونی ارجاع نشده است"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
حسین
Guest
البته که همه ما نباید زود نتیجه گیری کنیم که کی قاتل بوده اونهم از راه دور،ولی با عقل جور درمیاد یه نفر همزمان هم با زنش و هم پدر و مادرش و هم برادر و مادربزرگش در حد قتل دشمنی داشته باشه؟ ایکاش ایشون این حرف رو نمیزدن. آخه پزشک قانونی چیکار داره که قاتل کیه؟! مگه کاراگاهید شما؟ اگر شما پزشکی قانونی هستید که کارتون در محدوده بررسی جسد و کالبدشکافی و سم شناسی و غیره ست. بررسی اینکه چه کسی سم رو تو غذا ریخته که کار شما نیست. کاش بعضیا یاد بگیرن تو حیطه خودشون کارشون… بیشتر
رامش
Guest

کاش با الفاظی مث احتمالا و …که نشون میده هنوز تردید وجود داره خبری منتشر نمیکردن….بازی کردن با کلمات و به زیر کشیدن یه پزشک از انسانیت اون هم ندانسته و با گمانه زنی!!!!!!!؟…..حالا که این اخبار پخش شده تا سر حد اخر اگه واقعا مدرکی هست هم باید پخش بشه…چیزی از مردم پنهون نمونه….والا به خدا آدم از این که بگه پزشکه تو جامعه میترسه…بی اعتمادی و بی حرمتی به قشر پزشک رو بدون مدرک ارائه داده به همه بیشتر نکنید لطفا

wpDiscuz
Powered by Themes24x7