نظام سلامت

وزارت بهداشت در این دوره در برخورد با جرایم پزشکی بسیار جدی است

حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی گفت: وزارت بهداشت در این دوره در برخورد با جرایم پزشکی بسیار جدی است و هیچگاه از وزارت دادگستری تقاضای مسامحه و گذشت نداشته است.

به گزارش صدای پزشکان به تقل از وبدا حجت الاسلام پورمحمدی وزیر دادگستری در بازدید از غرفه وبدا در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات از تلاش های وزارت بهداشت در برخورد با جرایم پزشکی تقدیر کرد.

حجت الاسلام پورمحمدی با اشاره به اینکه طرح تحول سلامت طرحی نیست که فقط متعلق به وزارت بهداشت باشد گفت: طرح تحول سلامت موضوع مهمی برای همه ماست و ما همه تلاش می کنیم که این طرح به ثمر بنشیند زیرا فواید آن متوجه همه جامعه است.

وزیر دادگستری درباره نقش وزارت بهداشت در سلامت جامعه نیز عنوان کرد: جامعه جوان ما نیازمند سلامت جسمی، روحی و فکری است و وزارت بهداشت در این زمینه نقش جدی ایفا می کند.

وی همچنین درمورد تعامل دو وزارتخانه بهداشت و دادگستری خاطرنشان کرد: خوشبختانه وزارت بهداشت در زمینه هایی که وزارت دادگستری به آن نیاز دارد، مثل کمک به امور زندان ها برای درمان زندانیان اقدامات جدی و مطلوبی انجام داده است.
حجت الاسلام پورمحمدی در ادامه از وزارت بهداشت به دلیل برخورد جدی با جرایم تقدیر کرد و تاکید کرد: وزارت بهداشت هیچگاه از ما تقاضای مسامحه و گذشت نداشته و برعکس خواسته تا با تخلفات به طور جدی برخورد کنیم.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7