دیده بان سلامت

معاون درمان وزارت بهداشت: خدمت‌رسانی به زائران تا روز آخر ادامه دارد

معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به فعالیت دانشگاه‌های علوم پزشکی در مرزها برای خدمت به زائران اربعین گفت: این خدمت‌رسانی تا روز آخر ادامه دارد.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از فارس، محمد حاجی آقاجانی در حاشیه بازدید از مرز شلمچه با تقدیر از زحماتی که مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی آبادان در این ایام برای رفاه و سلامت زائران اربعین حسینی کشیده‌اند اظهار کرد: علاوه بر دانشگاه علوم پزشکی آبادان در مرز شلمچه، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در مرز چذابه خدمات و زحمات یادی را برای زائران کشیده است و جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به همکاری پرسنل دانشگاه‌های دیگر با تیم های حاضر در مرزهای خوزستان افزود: نحوه خدمت‌رسانی به زائران بسیار خوب بوده و این اقدامات نمادی از عشق به اباعبدالله الحسین (ع) است.

معاون درمان وزارت بهداشت اضافه کرد: همکاری و تعامل بین دانشگاه‌ها در برنامه اربعین حسینی یک نماد همکاری بین این مراکز است و تلاش‌ها و زحماتی که در این رابطه کشیده شده است جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

حاجی آقاجانی با ابراز امیدواری از اینکه خدمات و کارهای انجام شده توسط پرسنل علوم پزشکی و خادمان زوار اربعین توشه‌ای برای آخرت است خاطرنشان کرد: تلاش‌های شبانه‌روزی در محیط تقریبا بیابانی بدون اجر نیست.

وی با بیان اینکه در هنگام بازگشت زائران نیز این خدمات ادامه‌دار خواهد بود عنوان کرد: امیدواریم این هنگام نیز بدون اتفاق و مشکل برای زوار باشد و ما نیز با جدیت خدمات درمانی را تا روز آخر ادامه خواهیم داد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7