دانش آموختگان دانشجویان

اعلام نتایج رزیدنتی فردا/ مصاحبه برای پذیرش روان پزشکی، زنان و زایمان و پزشک خانواده

به گزارش صدای پزشکان سازمان سنجش پزشکی امروز در اطلاعیه ای اعلام کرد که کارنامه های علمی در هر پنچ زیرگروه فردا اعلام خواهد شد. ضمنا تغییرات جدید پذیرش دستیاری نیز در این اطلاعیه اعلام شد.

اطلاعیه شماره ۵  :

در خصوص ویرایش اطلاعات و تکمیل

مدارک و چگونگی پذیرش در برخی از رشته ها

درچهل و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی

با سپاس بیکران به درگاه ایزد منان وضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای تمامی پویندگان عرصه علم و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات به اطلاع داوطلبان چهل و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی می رساند:

الف- کارنامه علمی شامل ۵ زیر گروه اصلی از روز دوشنبه بر روی سایت فعال می باشد و داوطلبان می توانند از ساعت ۱۴روز دوشنبه ۹۶/۳/۸ لغایت ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۹۶/۳/۱۰ با مراجعه به سایت سنجش آموزش پزشکی سهمیه مورد نظر خود را در فرم ثبت نام ویرایش نموده و همزمان مدارک مورد نیاز برای سهمیه را ارسال نمایند.

ب_داوطلبان با مطالعه ضوابط و شرایط لازم برای پذیرش بصورت پزشک پژوهشگر و با توجه به جدول مراکز پذیرش کننده می توانند این سهمیه را انتخاب نموده و مدارک مورد نیاز را نیز ارسال نمایند.

ج-در این دوره پذیرش در رشته تخصصی پزشکی اجتماعی  صرفا جهت مستخدمین (اعم از هیات علمی و یا کارمند) بصورت قراردادی ، پیمانی، رسمی، که در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و توابع آن یا سایر سازمانهای مرتبط با نظام ارایه خدمات سلامت به مشاغل مدیریتی، بهداشتی یا درمانی تصدی دارند یا افرادی که بصورت بورسیه توسط دانشگاهها یا سازمانها پذیرفته شوند و قبل از ثبت نام مستندات مربوطه در این زمینه را ارائه نمایند، صورت خواهد پذیرفت. این گروه از متقاضیان می­بایست نامه ای از سوی ریاست دانشگاه یا سازمان مربوطه به منظور پذیرش در این رشته در زمان مقرر به دبیرخانه شورای تخصصی معرفی شده باشند. و داوطلبان می بایست آن نامه را اسکن و همراه مدراک خود ارسال نمایند.

د-در این دوره پذیرش در رشته تخصصی پزشکی قانونی صرفا بصورت بورسیه سازمان مذکور صورت خواهد پذیرفت. افراد متقاضی پذیرش در رشته مذکور می­بایست با مراجعه به سازمان مذکور از شرایط پذیرش بعنوان بورسیه آن سازمان مطلع گردند.

ه-نام رشته تخصصی «پرتودرمانی» به «رادیوانکولوژی» تغییر پیدا کرده است . طول دوره رشته مذکور نیز ۵ سال تعیین گردیده است.

و در ضمن به اطلاع می رساند، بر اساس تصمیمات متخذه در رشته های روان پزشکی و زنان و زایمان و پزشک خانواده برای پذیرش مصاحبه خواهد داشت که متعاقباً در دفترچه راهنمای انتخاب رشته- محل اعلام می گردد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

Powered by Themes24x7