دانش آموختگان

پاسخ رییس انجمن جراحان ارتوپدی به دکتر استقامتی: از پزشک ستیزى عبرت بگیرید

پس از آنکه دکتر استقامتی دبیر کمیسیون انجمنهای علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت، اظهارات دکتر رازی رییس انجمن ارتوپدی در مورد تعیین تعرفه مجزا را خارج از اختیارات انجمنهای علمی و غیر قانونی دانسته و آنرا تخلف آشکار نامید، دکتر رازی در بیانیه‌ای به این اظهارات پاسخ گفت.
در این بیانیه که در اختیار صدای پزشکان قرار گرفا آمده است:

در خصوص مطالب منتشر شده از سوی دبیر کمیسیون انجمنهای علمی آقای دکتر استقامتی، لازم است چند نکته را یادآورى نمایم:
١- هر مطلبى که به امضاى شخص رئیس انجمن باشد به مسئولیت شخص اینجانب است.
چنانچه مطلب با جمله انجمن ارتوپدى ایران یا هیئت مدیره انجمن ارتوپدى تمام شود نشانگر نظرات هیئت مدیره انجمن ارتوپدى است. پس نظرات اعلام شده نظرات شخصى اینجانب است.

٢- بر خلاف گفته‌هاى آقاى دکتر استقامتى عزیز نظرات اینجانب کاملاً علمى و ایراد گرفتن از کتابى کاملاً غلط یک حرکت علمى است.

٣- تضییع حق و پایمال کردن ناجوانمردانه حقوق مسلم یک شخص، چه برسد به یک گروه، آنهم گروه فرهیخته ارتوپدى که علم و توان جسمانى خود را به خدمت به نیازمندان میگذارند و آرتروز زودرس و از کار افتادگى و پیرى زودرس را به جان میخرند، شخص و گروه و صنف و علم نمیشناسد و وظیفه همه اعضاى ارتوپدى کشور است که در مقابل آن بایستند.

۴- از مسئولین محترم وزارت بهداشت تقاضا دارد سرى به بیمارستان شهید رجائی تنکابن و وضعیت جسمى، روحى، اجتماعى، و بخصوص مالى همکار ارتوپدمان را در ICU آن بیمارستان دیده و از پزشک ستیزى عبرت بگیرند.

پیر زنى را ستمى در گرفت،
دست زد و دامن سنجر……

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7