صنفی

ادامه‌ی حملات سریالی علیه پزشکان؛ این بار در شهرکرد

به گزارش صدای پزشکان، به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، شنیده‌‌ها از شاهدین محلی حاکی از این است که ظهر روز چهارشنبه ۴ مرداد‌ماه جاری دکتر فرخ یداللهی، متخصص بیهوشی در بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد مورد حمله فردی ناشناس قرار گرفته است.
فرد ضارب با یک ضربه چاقو این پزشک را از ناحیه گردن دچار جراحت کرده و از محل حادثه متواری می‌شود.
پزشک مصدوم در این بیمارستان بستری و حال وی رو‌ به بهبود است و مأموران قضایی و انتظامی با استفاده از شواهد موجود بر روی فیلم‌ دوربین‌های موجود در بیمارستان در حال شناسایی و بررسی هویت ضارب هستند.
گفته شده است، خصومت شخصی و یا سابقه چنین اقداماتی در رابطه با این پزشک وجود نداشته و علت حادثه نیز تاکنون مبهم مانده است.

همچنین به نقل از وبدا، امروز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با دکتر اردشیر نوریان نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی وعضو کمیسیون امنیت ملی مجلس و معاون سیاسی امنیتی استاندار در خصوص عضو هیأت علمی و پزشکی که چند روز قبل توسط فردی ناشناس مورد حمله قرار گرفت دیدار و گفت و گو کرد.
دکتر ارسلان خالدی فر، در این دیدار خواستار پیگیری مجدانه این موضوع از سوی مسئولین امر و مراجع قضابی گردید. صبح امروز نیز نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با حضور در بیمارستان از این پزشک عیادت و دلجویی کرد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7