نظام سلامت

بازنده اصلی انتخابات وزارت بهداشت بود/ انتخابات صنفی به بازی سیاسی بدل شد

به گزارش صدای پزشکان به نقل از فارس، میثم رضایی رزیدنت پزشکی ورزشی و کاندیدای انتخابات نظام پزشکی در نشست خبری پویش حقیقت‌یابی انتخابات گفت:‌ در این انتخابات برای اولین بار بخش قابل توجهی از جامعه پزشکی که نظام پزشکی را مخاطب خود نمی‌دانستند تصمیم به شرکت در آن گرفتند.

وی افزود:‌ متأسفانه به دلیل وعده مسئولان وزارت بهداشت مبنی بر برگزاری انتخابات الکترونیک تعداد زیادی از پزشکان در مسافرت به سر می‌بردند یا اینکه در شیفت‌های بیمارستان مشغول خدمات‌رسانی بودند و نتوانستند در این انتخابات حضور یابند.

رضایی تصریح کرد: به اعتقاد بنده اولین بازنده این انتخابات وزارت بهداشت است زیرا لغو شدن رأی‌گیری الکترونیک باعث بی‌اعتماد تعداد زیادی از پزشکان به وزارت بهداشت شده  و انتخابات صنفی توسط عده‌ای به بازی سیاسی مبدل گردید.

وی در پایان گفت: بنده معتقدم بازنده بعدی انتخابات، منتخبان صندوق‌های حضوری هستند که سکوت کرده‌اند، همچنین به دلیل اینکه اختلال به وجود آمده در روند رأی‌گیری طبق قانون قضا جرم محسوب می‌شود حق پیگیری قضایی را برای خود محفوظ می‌دانم.

در ادامه این نشست خبری، مؤذن‌زاده جراح عمومی تصریح کرد: به نظر می‌رسد در این انتخابات تشکیل کمیته حقیقت‌یاب ضروری است و باید دید که آیا تصمیمات هیأت اجرایی مطابق قانون بوده است؟

 

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7