دانش آموختگان متخصصین

اعلام آمادگی فرانسه در برگزاری دوره های فلوشیپ برای پزشکان ایرانی

به گزارش صدای پزشکان و به نقل از مهر ، معاونت امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از اعلام آمادگی وزارت بهداشت فرانسه برای جذب پزشکان، دندانپزشکان و داروسازان از سایر کشورها جهت گذراندن دوره فلوشیپ در این کشور خبر داد.

بر اساس اطلاعیه وزارت بهداشت فرانسه، پزشکان، دندانپزشکان و داروسازانی که از کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیستند می توانند برای پیشرفت آموزش خود در مراکز تخصصی و بهداشتی فرانسه دوره فلوشیپ بگذرانند.

این برنامه ها به صورت پیشرفته در واحدهای تحقیق و آموزش پزشکی، دندانپزشکی و داروخانه های خارجی جهت افزایش مهارت و تخصص آنها برگزار می شود.

افراد پس از گذراندن دوره های آموزشی، مجوز موقت کار با تیم های فرانسوی را در بیمارستان ها حداقل به مدت ۳ ماه تا حداکثر ۲ سال دریافت می کنند. از طرفی این متخصصان می توانند پس از بازگشت به کشور به صورت قانونی مشغول ارائه خدمت شوند.

اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می توانند دانشگاه مقصد خود را انتخاب و اپلای (Apply) کنند و سپس نتایج را به ایمیل اتاق همکاری های علمی – پزشکی – دانشگاهی ایران و فرانسه دانشگاه جهت تسهیل فرآیند ویزا ارسال کنند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7