دانش آموختگان

دکتر امیر معتمدی درگذشت

با خبر شدیم آقای دکتر امیر معتمدی از دانش آموختگان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دبیر سابق انجمن اسلامی دانشکده پزشکی به طور ناگهانی در ۳۷ سالگی درگذشت.

آقای دکتر معتمدی دانشجوی دوره PHD آموزش بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تهران بودند و سمت معاونت آموزش و پژوهش سازمان جوانان هلال احمر را عهده دار بودند. در هنگام فوت ایشان در حین ماموریت در شهر میلان ایتالیا حضور داشتند.

صدای پزشکان فوت ایشان را به همسرشان خانم دکتر مریم عباسی نژاد و آقای دکتر محمد لسان پزشکی، از نزدیکان ایشان و همکار صدای پزشکان تسلیت عرض می کند. دکتر عباسی نژاد دستیار سال چهارم روانپزشکی هستند و امشب در هنگام اطلاع از این خبر ناگوار، در حال گذراندن آخرین کشیک دوره تخصص روانپزشکی خود بودند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

3 نظر برای مطلب "دکتر امیر معتمدی درگذشت"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
محسن رستمی
Guest

به نوبه خودم تسلیت میگم؛ و از خداوند متعال برای ایشان طلب امرزش و برای بازماندگان و بویژه خانم دکتر عباسی نژاد عزیز طلب صبر دارم…
جناب دکتر معتمدی، فردی سالم، قانونمند و درستکار بودند که هیچگاه از تلاش جهت اصلاح امور، دست نکشیدند. فقدان این پزشک امین و مدیر لایق و ساده زیست، صدمات جبران ناپذیری به بدنه اجرایی کشور در حوزه سلامت خواهد زد..

trackback

[…] به گزارش صدای پزشکان به نقل از پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی(وب دا)؛ متن پیام تسلیت دکتر سید حسن هاشمی به شرح زیر است: […]

سد مهدی طباطبائیان
Guest

درگذشت دکتر معتمدی را به بازماندگان خصوصا اقای حسین حمیدیه اخوی ایشان تسلیت عرض مینمایم

wpDiscuz
Powered by Themes24x7