دانش آموختگان متخصصین

جزئیات توزیع نیروهای فوق تخصصی پزشکی در هیات علمی

مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت ۱۵ آبان ماه را به عنوان آخرین فرصت انتخاب محل خدمت برای نیروهای فوق تخصصی پزشکی در دانشگاه های علوم پزشکی اعلام کرد.

به گزارش صدای پزشکان و به نقل از خبرگزاری مهر، فارغ التحصیلان مقطع فوق تخصصی سال ۹۷ می توانند بر اساس سهمیه های اعلام شده از سوی مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت نسبت به انتخاب محل خدمت خود اقدام کنند.

دانش آموختگان باید به منظور تسهیل در امر تعیین محل و توزیع نیروهای فوق تخصصی مشمول خدمات قانونی نسبت به ارائه فرم تکمیل شده حداکثر تا تاریخ ۱۵ آبان ۹۷ از طریق آدرس پست الکترونیکی Foghe.takhasos۹۷@gmail.com اقدام کنند.

فرم انتخاب محل خدمت باید براساس جداول مربوطه به طور کامل و به ترتیب اولویت تکمیل و ارسال شود. درج تمام دانشگاه های اعلام شده مرتبط با رشته تحصیلی مربوطه در فرم انتخاب محل الزامی است. در غیر اینصورت کمیسیون جایابی فوق متخصصان نسبت به تعیین محل تعهدات رأسا اقدام خواهد کرد.

مراکز انتخابی باید قطعاً از سهمیه های اعلام شده در جداول باشند . موارد مندرج در فرم انتخاب محل که در جدول موجود نباشند مشمول کسب امتیاز این بخش نبوده و مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.

درج نام و نام خانوادگی بر روی فرم محل انتخاب الزامی است و کادر «توضیحات» در فرم انتخابی جهت درج تذکرات لازم توسط دانش آموخته درخصوص انتخاب محل است.

فرم تکمیل شده توسط دانش آموخته (به صورت کاملاً خوانا و بدون خط خوردگی و خدشه) باید تا قبل از ۱۵ آبان ۹۷ به آدرس پست الکترونیکی اعلام شده ارسال شود. فرم هایی که پس از این تاریخ ارسال شود، بررسی نخواهند شد و کمیسیون جایابی نسبت به تعیین محل در این خصوص بر اساس ضوابط اقدام خواهد کرد.

نفرات اول رشته هایی که با علامت ستاره مشخص شده است علاوه بر سهمیه های مندرج در جداول اعلام پذیرش، مجاز به انتخاب سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور (در صورت ارائه اعلام نیاز از آن دانشگاه) نیز هستند.

دانش آموختگان متعهد خدمت که دارای اسناد محضری خاص هستند (مستخدمین سازمانها و دانشگاه های علوم پزشکی کشور) مشمول الزام تکمیل فرم نبوده  و نامبردگان بر اساس اسناد فوق الذکر به محل تعهد تعیین شده معرفی می شوند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7