نظام سلامت

وزیر بهداشت: شهیدان مظلومان همیشه تاریخ هستند

وزیر بهداشت طی یادداشتی در وب سایت شخصی‌اش نوشت:برگزاری میتینگ سیاسی در سایه نام بلند پاک‌ترین فرزندان این مرز و بوم، نه گام زدن در صراط مستقیم که پیمودن راه نفاق و خیانت به آمال شهیدان، این مظلومان همیشه‌ تاریخ است.

به گزارش صدای پزشکان، سیدحسن هاشمی در مطلبی با عنوان «شهیدان مظلومان همیشه تاریخ هستند» در وب‌سایت شخصی‌اش آورده است:« دیروز برای ادای احترام به شهدای گران‌قدر عملیات کربلای ۴ به میدان بهارستان رفتم. روزی که بهارستان، بهاری‌ترین ساعات تاریخش را تجربه می‌کرد و فضا آکنده از زمزمه مرد و زن و پیر و جوان، با خوب‌ترین خوبانِ این خاک بود.

دیروز، بهارستان، تهران، ایران، انسانیت و انسان، در مقابل شهیدانی سر تعظیم فرود آوردند که نام بلندشان، همیشه‌ تاریخ، نشان رشادت، ایستادگی، جوان‌مردی، خلوص و ایمان مردمان این سرزمین کهن خواهد بود.

دیروز باز هم آرزو کردم که خدای بزرگ همه ما را یاری کند تا چنان عمل نماییم که هیچ‌گاه شرمنده شهدا نباشیم.

آرزو کردم، خون پاک شهیدان را به مطامع گروهی آلوده نسازیم و بر مظلومیت بهترین جوانان وطن نیفزاییم.

دیروز اما یک بار دیگر شاهد بودم، بسیاری از آنها که شعار دفاع از شهیدان سر می‌دهند تا چه حد با اهداف و عقاید شهدا بیگانه‌اند و آرزو کردم اینان باور کنند برگزاری میتینگ سیاسی در سایه نام بلند پاک‌ترین فرزندان این مرز و بوم، نه گام زدن در صراط مستقیم که پیمودن راه نفاق و خیانت به آمال شهیدان، این مظلومان همیشه‌ تاریخ است.

امید که خدای مهربان هیچ یک از ما را لحظه‌ای به خود وامگذارد.»

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

1 نظر برای مطلب "وزیر بهداشت: شهیدان مظلومان همیشه تاریخ هستند"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
Mohsen Rostami
Guest
سه نکته به ذهنم رسید: یک) متن روشنگرانه و مدبرانه وزیر محترم باعث دلگرمی امیدواران به بهبود و ارتقا امور جاری کشور میشود. اینکه ما امیدواریم! ما دلواپس نیستیم! و ما امیدواران، اخلاق سیاسی رو به جا میاریم و با نفس حرکت سیاسی در چنین مراسمی مخالف هستیم. بله آقای وزیر، بله استاد گرامی، بنده در تک تک جملات بالا با شما همسو و هم عقیده هستم. دو) به نظر میرسد وزیر محترم بهداشت، کم کم اصول سیاسی رو هم در حال تمرین هستند… انشاءالله شاگرد خوبی در این مدرسه باشند! فکر میکنم از چشم پزشکی خیلی سخت تر باشه!… بیشتر
wpDiscuz
Powered by Themes24x7