فراسوی پزشکی

وزیر بهداشت توافق هسته ای را تبریک گفت: فتح الفتوحی دیگر به دست فرزندان غیور ملت‎

به گزارش صدای پزشکان وزیر بهداشت به مناسبت کسب توافق هسته ای پیامی را در وب سایت شخصی خود منتشر کرده است و در آن از کسب این توافق ابراز رضایت نموده و از تیم مذاکره کننده ایرانی تقدیر و تشکر به عمل آورده است.
متن پیام بدین شرح است:
به رسمیت شناخته شدن حق استفاده از فناوری هسته‌ای و توافق میان جمهوری اسلامی ایران و گروه کشورهای ١+۵ را به ملت شریف ایران تبریک عرض می‌کنم.
این موفقیت بزرگ که در سـایه حمایت‌هـای مقـام معظـم رهبـری از مجاهدت، فداکاری، دانش و درایت جناب آقای دکتر ظریف، تیم مذاکره کننده و فرزندان غیور ملت در عرصه دیپلماسی به دست آمد، فتح‌‌‌‌الفتوحی دیگر را رقم زد و یاد و خاطره سرداران بزرگ و رزمندگان دفاع مقدس را در اذهان زنده کرد.
در آستانه عید پرشکوه فطر،نه تنها صفحه‌ای درخشان از تاریخ ایران زمین ورق خورد که واقعه‌ای تاریخ ساز در جهان به وقوع پیوست تا وعده‌ای که جناب آقای دکتر روحانی، قول تحقق آن را در انتخابات ریاست جمهوری به مردم داده بودند، به سرپنجه تدبیر و امید به بار نشیند.
اینجانب موفقیتی چنین سترگ را به هموطنان عزیز تبریک می‌گویم و خدای بزرگ را برای کسب این پیروزی و سربلندی ایران و ایرانی، شاکرم. ان‌شاءالله با رفع تحریم‌های غیرعادلانه‌ای که باعث آسیب رساندن به سلامت مردم شده، نه تنها در حوزه تجهیزات پزشکی و دارو شاهد اقدامات شایسته‌ای خواهیم بود که با عنایت حضرت حق، در آینده‌ای نه چندان دور، حرکتی تازه برای تبادل دانش، توسعه بیش از پیش علمی کشور و ارائه خدمات بهتر و بیشتر در عرصه بهداشت و درمان را آغاز خواهیم کرد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7