دانش آموختگان

پیام اینستاگرامی وزیر کشور درباره قتل دکتر پیرزاده

ه گزارش صدای پزشکان عبدالرضا رحمانی‌فضلی در صفحه اینستاگرام خود درباره حادثه ناگوار به وقوع پیوسته در اردبیل ضمن ایجاد تاثر و تالم دربین هموطنان گفت: بار دیگر ضرورت التزام به رعایت قانون و پرهیز از خشونت برای ایجاد امنیت روانی در جامعه را مورد تاکید قرار داد.

وی در این باره تصریح کرد: به منظور تثبیت نظم و اعمال صحیح و صریح مقررات و ضوابط قانونی مرتبط و حفظ آرامش و اطمینان هموطنان، لازم است شورای تامین استان در سریع ترین زمان ممکن برای بررسی ابعاد مختلف حادثه و ارائه گزارش آن به مراجع ذیصلاح و مردم شریف تشکیل جلسه دهد.وزیر کشور تاکید کرد: به هموطنان عزیزم نیز توصیه می کنم به فضای غیر واقعی شکل گرفته در برخی رسانه های غیر رسمی و مجازی توجه نکرده و آخرین نتایج بررسی ها را صرفا از مراجع رسمی و قانونی پیگیر شوند.

گفتنی است که صدای پزشکان خود را موظف می داند اخبار منتشر شده درباره این حادثه تلخ را با بی طرفی منعکس کند و در همین راستاست که  اخبار را از منظرهای مختلف بدون سانسور یا جهت گیری منتشر می کند.
IMG_20150725_003333

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

2 نظر برای مطلب "پیام اینستاگرامی وزیر کشور درباره قتل دکتر پیرزاده"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
Nbb
Guest

Medvoice لطفا این کار زیبا را ادامه دهید.از این که دیدم سایتی هست که صدای پزشکان را انعکاس دهد خیلی خوشحال شدم.اکثرا ازاین سایت بی اطلاعند.در جریان قتل دکتر پیر زاده شما راشناختم .لطفا خسته نشوید واگه کمک مالی هم خواستید در سایت اعلام کنید هر کی خواست کمک کنه.

دکتر احمد نسب
Guest

امشب در تالار وحدت
در انتهای نمایش هامون باز ها
محمد رحمانیان کارگردان برجسته نمایش ایران به روی صحنه رفت و حادثه قتل دکتر پیرزاده فوق تخصص خون و سرطان رو به جامعه پزشکی تسلیت گفت.
بر پرده تالار وحدت تصویر مرحوم پیرزاده بود .
محمد رحمانیان جمله استاد رو نقل کرد:
هرگز امید بیماری رو ازش نگیرید چون اون ممکنه تنها داشته اون شخص باشه.
درود بر هنرمند فرهیخته این مملکت.

wpDiscuz
Powered by Themes24x7