نظام سلامت

آموزش جنسی در فضای مجازی وضعیت مناسبی ندارد

به گزارش صدای پزشکان به نقل از ایرنا، امیر مدیر روز سه شنبه در آیین افتتاح کلینیک سلامت جنسی در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با اشاره به ترکیب جمعیت و سنی کشور گفت: هم اکنون بسیاری از جوانان ما به دنبال پیدا کردن هویت جنسی و تشکیل خانواده هستند.
وی با بیان اینکه محدودیت های زیادی در حوزه مسایل جنسی از سوی تریبون های رسمی کشور وجود دارد گفت: در این شرایط بسیاری از سایت ها به آموزش و درمان هایی می پردازند که مناسب نیست.
مدیر با تاکید بر اینکه حل اختلالات جنسی با یک توصیه و نسخه حل نمی شود گفت: نباید موضوع سلامت جنسی را ساده انگارانه فرض کنیم.
وی درباره دیگر برنامه های کلینیک سلامت جنسی گفت: مسایل آموزشی و انجام پژوهش در حوزه مسایل جنسی از دیگر برنامه های کلینیک سلامت جنسی است.
مدیر با بیان اینکه بسیاری از پژوهش هایی که در سطح جهان در حوزه سلامت جنسی انجام می شود با شرایط فرهنگی و بومی ما سازگار نیست افزود: امیدواریم بتوانیم در این مجموعه پژوهش های مناسبی را انجام دهیم و پس از آن براساس مسایل فرهنگی و بومی کشورمان راهکار ارایه کنیم.

معاون پشتیبانی مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران نیز طی سخنانی درباره کادر درمانی کلینیک سلامت جنسی گفت: روانشناسان، روان پزشکان، متخصصان زنان و اورولوژی به صورت تیمی به مداوا می پردازند.
علیرضا بهرامی در ادامه آموزش را یکی از نکات مهم این کلینیک عنوان کرد و گفت: آموزش به زوجین جوان می تواند راهگشای بسیاری از معضلات در آینده شود.
عضو شورای برنامه ریزی راه اندازی کلینیک سلامت خانواده ایجاد واحدی در آموزش عالی را با عنوان سلامت جنسی و سلامت خانواده ضروری بیان کرد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7