دانش آموختگان

واکنش وزیر بهداشت به سخنان رئیس سازمان بازرسی درباره پرونده های پزشکان اردبیل وممسنی

به گزارش صدای پزشکان به نقل از شفا آنلاین، وزیربهداشت درواکنش به اظهارات اخیر رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر این که با افشا شدن مسایل مربوطه به پرونده پزشکان دراردبیل وممسنی برخی ها باید از ایران بروند، گفت: صحبت های ایشان حاکی از آن است که در حوادث این چنینی باید منطقی، قانونی و در عین حال معقول اظهارنظرشود.

دکتر سید حسن هاشمی در گفتگوی اختصاصی با شفا آنلاین ضمن بیان این مطلب افزود: جناب سراج از بهترین قضات کشور هستند و همه ما به وی احترام می گذاریم .ضمن اینکه در حقیقت صحبت های ایشان حاکی از اطلاعاتی است که قوه قضائیه درباره پرونده ای که در اردبیل در حال دنبال شدن است نیز دارند. و واکنش های احساسی که در ساعات اولیه شکل گرفت و گمانه زنی هایی که شد و دستگاه ها و افراد اثر گذار اظهار نظر کردند به تعبیر وی سنجیده نبود.

وی همچنین ادامه داد: در واقع به نوعی به نظر می رسید که تذکر می دهند تا در حوادث این چنینی تلاش شود منطقی، قانونی و در عین حال معقول اظهارنظر کنند. من به ایشان احترام می گذارم و فکر می کنم که یکی از قضات برجسته کشور و در حال حاضر هم رئیس یکی از سازمان های نظارتی کشور هستند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7