دانش آموختگان

مشاور رئیس قوه قضاییه: جامعه پزشکی بی حاشیه ترین و خدوم ترین قشر در جامعه هستند

مشاور رییس قوه قضاییه تصریح کرد: جامعه پزشکی بی حاشیه ترین و خدوم ترین قشر در جامعه هستند که خود را وقف سلامت مردم می کنند.

  به گزارش صدای پزشکان به نقل از وب دا؛ دکتر مرضیه وحید دستجردی در جلسه دیدار وزیر بهداشت و منتخبین جامعه پزشکی با رییس قوه قضاییه ضمن بیان این مطلب گفت: اساتید ارجمند و پزشکان عزیز ما کسانی هستند که در زمان ۸ سال دفاع مقدس مرتب به جبهه ها و جنگ اعزام می شدند.

وی یادآور شد: در آن دوران ، پزشکان را برای گذرندان طرح یک ماهه به جبهه اعزام می کردند ولی پزشکان بسیاری را می شناسم که بیش از یکماه را در جبهه ها می گذراندند و هر زمان که عملیاتی آغاز می شد همراه با اکیپی در جنگ و دفاع مقدس حضور می یافتند.

وی افزود: در بین دانشجویان و فارغ التحصیلان تنها گروهی که به عنوان طرح های خارج از مرکز به مناطق محروم اعزام می شوند، گروه های پزشکی هستند.

دکتر دستجردی تصریح کرد: جامعه پزشکی بی حاشیه ترین و خدوم ترین قشر در جامعه هستند که به مردم خدمت می کنند صنفی هستند که خدمات آنها را کسی نمی تواند فراموش کند و خود را وقف سلامت مردم کرده اند.

وی ادامه داد: امروز پیشرفته ترین علوم پزشکی و رشته های مختلف پزشکی و اقداماتی که در این حوزه انجام شده است به دلیل همت و تلاش شبانه روزی جامعه پزشکی بوده است .

راه اندازی بیمارستان فوق تخصصی قوه قضاییه

مشاور رییس قوه قضاییه در امور سلامت در ادامه به تشریح اقدامات شورای مرکزی سیاستگزاری و سلامت قوه قضاییه پرداخت و ضمن اشاره به آغاز فعالیت کلینیک دندانپزشکی در استان کهگیلویه و بویر احمد از راه اندازی بیمارستان فوق تخصصی ۱۰۰ تختخوابی در پی دستور رییس قوه قضاییه خبر داد و گفت: با راه اندازی این بیمارستان مدیران و کارکنان خدوم قوه قضاییه از خدما ت این بیمارستان استفاده خواهند کرد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7