نظام سلامت

طرح تحول سلامت بعد از برجام مهمترین طرح دولت

وزیر ارتباطات و فناوری با بیان این که طرح تحول سلامت یکی از طرح های بزرگ دولت بعد از برجام است، گفت : اجرای طرح تحول سلامت خدمت بزرگی به مردم بخصوص قشر محروم کرده است .

دکتر محمود واعظی در حاشیه برگزاری بیست و یکمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها  در گفتگو با خبرنگار وب دا،  ابراز امیدواری کرد که با همت دکتر هاشمی و همه مسولین ذیربط در نظام سلامت این طرح با موفقیت ادامه یابد .

دکتر واعظی همچنین با اشاره به ارسال پیامک های خبری و اطلاع رسانی،انتقال اخبار حوزه سلامت از طریق پیام کوتاه را مهم برشمرد و افزود:  در حال حاضر مردم مثل گذشته انبوه خوان نیستند و به دنبال مطالب کوتاه ، عکس و فیلم  با محتویات کامل هستند .

وی افزود:  چنانچه متن یا کلیپی کوتاه و خوب انتخاب شود، تاثیرش در مخاطبین به مراتب بیشتراز سایر پیام هاست .

همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه این نمایشگاهاز انتشار الکترونیک اخبار حوزه سلامت از سوی وزارت بهداشت تقدیر کرد.

علی جنتی  صبح امروز دوشنبه  با حضور در غرفه پایگاه خبری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن استماع گزارشی از عملکرد این پایگاه خبری عنوان کرد: خوشبختانه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات  نمایش خوبی از سیاست های کلان حوزه سلامت ارائه است.

وی با  تاکید بر این که هر تعداد نشریه در حوزه سلامت وجود داشته باشد، همچنان از نظر ما به تعداد بیشتری نیاز است، گفت: موضوع سلامت به سرنوشت ۸۰ میلیون جمعیت مرتبط است. لذا هر چه نشریات چاپی و الکترونیک حوزه سلامت را از نظر کمی و کیفی گسترش دهیم همچنان کمبود آن احساس می شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ابراز خرسندی نسبت به این که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بخش عمده ای از مطالب خود را در قالب های مختلف خبری به صورت الکترونیک منتشر می کند، خاطرنشان کرد: بدون شک این شیوه انتشار حوزه گسترده تری از مخاطبان را پوشش می دهد. لذا مردم  حتی در روستاها نیز در صورت در دسترس بودن تجهیزات اتصال به اینترنت امکان استفاده از مطالب را دارند.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7